Bolt bude na Slovensku najnovšie rozvážať aj jedlo. Už hľadá posily do tímu

  • Taxiplatforma Bolt prinesie Slovákom novú službu
  • Čoskoro si budeš môcť cez ich aplikáciu objednať aj donášku jedla
Boltpresskit_unsplash
Boltpresskit_unsplash
  • Taxiplatforma Bolt prinesie Slovákom novú službu
  • Čoskoro si budeš môcť cez ich aplikáciu objednať aj donášku jedla

Bolt Slovensko rozšíri svoje služby. Okrem taxíkov si od nich najnovšie budeš môcť objednať aj donášku jedla. Na svojej stránke totiž spoločnosť zverejnila otvorené pracovné pozície na kuriéra, aj sales managera.  Všetky pracovné ponuky pre Bolt Food nájdeš na stránke Bolt.eu. Záujemcom o prácu sľubuje taxiplatforma účasť pri vzniku výnimočného projektu, ktorý zmení budúcnosť dopravy na Slovensku.

BoltApp/Unsplash
zdroj: BoltApp/Unsplash

„Jedným z najlepších príkladov je náš efektívny spôsob fungovania. Cestujúcim ponúkame najlepšie ceny a vodičom najnižšie poplatky. To nám umožnilo rásť rýchlejšie a s menšími vynaloženými prostriedkami než akejkoľvek inej ride-hailingovej platforme na svete. Teraz chceme tento spôsob myslenia priniesť do rozvozu jedla. V kombinácii s našou technológiou a stovkami tisíc vodičov plánujeme vybudovať tú najlepšiu službu na rozvoz jedla pre milióny ľudí v Európe a Afrike, ktorí už našu aplikáciu využívajú denne,“ uvádza v tlačovej správe spoločnosť.

Využívanie novej služby je podmienené stiahnutím aplikácie Bolt Food. Tá potom na základe polohy užívateľa ponúkne rozvoz jedla z najbližších reštaurácií.

Najbližšie spúšťa spoločnosť službu v Taline, kde budú na začiatku rozvozy zadarmo. Doručovanie jedla hodlá Bolt spustiť do konca tohto roku v niekoľkých ďalších európskych a afrických mestách. Chce zahrnúť všetky hlavné trhy v Európe a Afrike, na ktorých pôsobí. Dátum spustenia rozvozu na Slovensku zatiaľ spoločnosť Bolt nešpecifikovala.

Rozvoz jedla, ako službu v súčasnosti ponúka aj konkurenčná spoločnosť Uber. Jedlo si cez ňu môžete zatiaľ objednať v susednej Viedni či českej Prahe. Na Slovensku zatiaľ o spustení tejto služby spoločnosť neuvažuje.

Viac si môžeš prečítať tu>>>Uber spustil v Prahe donáškovú službu. Bude aj na Slovensku?

unsplash
zdroj: unsplash

Zdroje: Tlačová správa, Bolt.eu,

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK