Bratislava bude hostiť coctailový festival. Privíta svetové barmanské špičky

  • Neviete čo podniknúť tento víkend a nechce sa vám sedieť doma? Vyberte sa na prvý cocktailový festival na bratislavskej Kuchajde.
  • Neviete čo podniknúť tento víkend a nechce sa vám sedieť doma? Vyberte sa na prvý cocktailový festival na bratislavskej Kuchajde.

Mojito, Cuba Libre či Muay Thai?

Cocktailové klasiky poznajú hádam každý, no na Cocktail feste budete môcť ochutnať aj množstvo nevšedných kombinácií. Svetoví i slovenskí barmani sa predbiehajú v kurióznych kombináciách a svoje najlepšie výtvory vám predvedú aj tento víkend v Bratislave.

zdroj: Cocktail fest

Neholdujete alkoholu alebo šoférujete?

Nenechajte sa názvom hneď odradiť, na svoje si prídu aj tí, ktorí radšej siahnu po nealku. Cocktail fest sľubuje množstvo ovocných limonád so sezónnym ovocím, domácimi sirupmi či bylinkami. A ak budete potrebovať niečo na prebratie, postarajú sa o vás šikovní baristi v pojazdnej kaviarni.

Hudba, tanec, talkshows

Okrem potešenia pre chuťové poháriky sľubujú organizátori aj bohatý program. Efektná barmanská flair show, talkshow s úspešnými ľuďmi z gastro brandže, tanečný workshop – to je len malá ochutnávka z pripravovaného programu. Navyše sa môžete tešiť aj na hudobnú skupinu Druhá Doba či live DJku

Dá sa to aj bez odpadu?

Pri spoločenských podujatiach často vzniká množstvo zbytočného odpadu. Cocktail fest však prichádza s ekologickým riešením – ľahko kompostovateľnými pohármi. Príroda tak bude trpieť menej a vy sa nemusíte starať o to, kam zahodiť slamky, či poháre. Navyše sa v sobotnom bloku prednášok dozviete tipy, ako žiť udržateľne.

Viac info nájdete na www.cocktailfest.sk.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech