Bugárov exminister po boku Keanu Reevesa. Internetu sa naskytol poriadne bizarný pohľad

  • Bývalý minister životného prostredia sa stretol s hercom Keanu Reevesom
  • Píše o ňom ako o pokornom a pohodovom človeku
Sólymos a hollywoodsky herec
reprofoto: Facebook/László Sólymos
  • Bývalý minister životného prostredia sa stretol s hercom Keanu Reevesom
  • Píše o ňom ako o pokornom a pohodovom človeku

László Sólymos je bývalým ministrom životného prostredia. Zároveň prebral štafetu po svojom predchodcovi Bélovi Bugárovi v predsedníctve strany Most-Híd. Sólymos na vlastnom facebookovom profile uverejnil len pred pár hodinami fotku, ktorú by mu závidel nejeden fanúšik Johna Wicka alebo Matrixu. 

Stretol sa s predstaviteľom Johna Wicka

Sólymos na svoju facebookovú stránku uverejnil fotografiu s veľmi známym hercom Keanu Reevesom. Ten stvárnil postavy v kultových filmoch, medzi ktoré patria už spomenutý John Wick či Matrix, ale aj filmová snímka Constantine.

Kanadského herca tam pritom Sólymos označuje ako skutočného gentlemana.

„Milý pozdrav z Londýna, kde som dnes mal možnosť stretnúť hereckú hviezdu Matrixu. Čo o ňom tvrdia, sedí do bodky. Keanu Reeves je skromný a bezprostredný,“ dodal na adresu herca. 

Keanu Reeves je skutočne miláčikom ľudí. Príhody mnohých fanúšikov potvrdzujú terajšie slová Bugárovho exministra, pretože i oni túto hereckú hviezdu označujú za veľmi pokorného a ústretového človeka. V jednom prípade si dokonca sám od seba zakúpil zmrzlinu od mladého fanúšika len preto, aby mu mohol podpísať účtenku, ktorú dostal. 

Milý však nie je len na svojich fanúšikov a podporovateľov, ale aj na spolupracovníkov. V rozhovore pre Esquire totiž povedal, že svojej kolegyni Sandre Bullock priniesol na natáčanie šampanské a hľuzovku. Dôvodom malo byť len to, že túto gastronomickú pochúťku nikdy nejedla a on jej chcel spraviť radosť.

Sólymos sa možno dostane do parlamentu

V minulosti sme už informovali o tom, že Bugárova strana Most-Híd oficiálne skončila. Práve v nej zastával László Sólymos funkciu predsedu. To, že strana zanikla, však ešte nič neznamená a Sólymos má stále príležitosť dostať sa do parlamentu. Strana Most-Híd totiž funguje ako platforma v zjednotenej strane Aliancia – Szövetség. 

„Delegáti po ostrej výmene názorov a veľmi ťažkej diskusii schválili, aby sa strana Most-Híd stala súčasťou vznikajúcej Aliancie,“ vyhlásil Attila Agócs. 

Maďarskú stranu Aliancia vytvorili hnutie Spolupatričnosť, Strana maďarskej komunity (SMK) a Most-Híd.

Sólymos a jeho škandál

Sólymos sa však stal známym, naneštastie, až po jeho veľkej kauze, po ktorej sa rozhodol v tom čase podať demisiu. Išlo o škandál, pri ktorom bola zavolaná policajná hliadka do bratislavského ázijskeho bistra. Po príchode policajtov mal pôsobiť vtedajší minister ako „v nálade“. Malo prísť k bitke a politik mal napadnúť aj personál reštaurácie. 

Sólymos podľa informácií Plus 7 dní vykrikoval, že je minister životného prostredia. Po zadržaní zostala na chodníku pred reštauráciou jeho značková ružová kravata. Podpredsedu vlády predviedli na policajné oddelenie v putách, kde si poňho neskôr prišla manželka.

„Poškodením sklenenej výplne dverí bola spôsobená škoda vo výške cca. 1 000,– € a zároveň bol jeden zamestnanec reštaurácie privolanou RZP prevezený k ošetreniu do jednej z bratislavských nemocníc,“ napísali v oficiálnej správe o udalosti v centre hlavného mesta bratislavskí policajti.

Zdroje: Plus 7 dní, Facebook/László Sólymos

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá