Bývanie pod Bratislavským hradom máš na dosah. Ešte ho nedostavali, časť bytov je už skúpená

  • Developer Vydrica spustil predaj luxusných bytov priamo pod Bratislavským hradom
  • Hoci sú byty drahé, predávajú sa ako teplé rožky
vydricavizual
  • Developer Vydrica spustil predaj luxusných bytov priamo pod Bratislavským hradom
  • Hoci sú byty drahé, predávajú sa ako teplé rožky

Bývať priamo pod Bratislavským hradom je snom takmer každého Bratislavčana. Je to sen, ktorý sa dá veľmi jednoducho naplniť, keďže dlho očakávaný projekt Vydrica spustil predaj tých najluxusnejších, no zároveň najdrahších bytov.

Projekt nachádzajúci sa v turisticky atraktívnej lokalite s komplexnou občianskou vybavenosťou a unikátnym gastrokonceptom rešpektuje historickú lokalitu. V súčasnosti na projekte prebiehajú stavebné práce na prvej z troch etáp.

To však nebráni developerovi dať do predaja byty. Projekt záujemcom ponúka byty a apartmány všetkých veľkostí. Nechýbajú tu garsónky, no ani 5-izbové luxusné penthousy. Keď bude projekt kompletne dokončený, celkový počet vlastníkov bytov neprekročí číslo 400. V súčasnosti je už časť bytov predaná.

Ako sa uvádza na webe Vydrice, projekt nadväzuje na historický charakter lokality a v srdci hlavného mesta vytvára novú štvrť, ktorá obyvateľom poskytne to najdôležitejšie pre plnohodnotný mestský život. Zároveň prepojí pešiu zónu a Hradný vrch s Dunajským nábrežím a výrazne rozšíri Staré Mesto. 

Developerom projektu je spoločnosť Vydrica Development, a. s., ktorá vznikla spojením dvoch developerov s rovnakou víziou. Na príprave projektu však nepracoval iba developer, ale aj viaceré tímy domácich a medzinárodných architektov a urbanistov.

zdroj: Peter Zelizňák

zdroj: Vydrica Development – Jedna z priestranných ulíc, ktoré budú definovať Vydricu.

zdroj: Vydrica Development
Zdroj: Vydrica

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá