Česká aplikácia ktorá meria počet …. pred orgazmom

  • Koľko krát zasuniete pred orgazmom? Ako dlho to celé trvá? Česi vyvinuli zábavnú aplikáciu Pokin ', ktorá vám poskytne informácie o vašej sexuálnej aktivite.
image_1414386059.png
  • Koľko krát zasuniete pred orgazmom? Ako dlho to celé trvá? Česi vyvinuli zábavnú aplikáciu Pokin ', ktorá vám poskytne informácie o vašej sexuálnej aktivite.

 

   Okrem času, hlasitosti a intenzity sexuálneho aktu meria Pokin počet vnikov, ktoré predchádzajú orgazmu. Na stránkach pokinapp.com sa potom anonymne zobrazujú automaticky odoslané dáta z mobilného zariadenia každého užívateľa, ktorý si aplikáciu stiahne. A ako to funguje?

Stačí spustiť aplikáciu, položiť telefón na matrac a ťuknúť na, štart a spustiť tak meranie milostných výkonov. Pokin počas sexu zaznamenáva pomocou akcelerometra a gyroskopu jednotlivé dorážky, opisuje autor grafického návrhu aplikácie Martin Novák.

Ďalšou meranou hodnotou je čas. Z týchto dvoch hodnôt je vypočítaná frekvencia sex. vnikov za minútu. Nechýba ani meranie hlasitosti milostného prejavu, “ tvrdí Novák


Tieto štyri hodnoty sa ukladajú do histórie a generujú najlepšie a priemerné výsledky v období týždňa, mesiaca a roka. Na Androide je možné tieto výsledky ľubovoľne zdieľať na soc. sieťach. Fanúšikovia Apple sa musiauskromniť, pretože túto funkciu Apple nepovolil, hoci je dobrovoľná, vysvetľuje Novák

 Stopka od Apple

 Aplikácia Pokin vyhrala prvé miesto súťaže aplikácií AppParade, avšak spoločnosť Apple ju stále nepovolila. Považuje totiž spermiu alebo čokoľvek, čo ju pripomína, za nevhodné. Je zaujímavé, čo Apple považuje za urážlivé, a teda neprípustný obsah. Piktogram pohlavnej bunky, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou našej existencie, je evidentne viac urážlivá, než ikona päste so zdvihnutým prostredníkom, ktorá v aplikácii symbolizuje počet dorážok, hovorí Novák.

 

Aby sme aplikáciu Pokin do App Store pretlačili, museli sme upraviť logotyp odstrániť spermiu čo je nepríjemné, pretože sa na neho viažu už realizované marketingové materiály. Úpravou musela prejsť tiež štruktúra aplikácie kvôli nutnosti odstránenia možnosti dobrovoľne zdieľať výsledky na sociálnych sieťach. Teraz upravená aplikácia opäť čaká na poslednú a pozitívnu kontrolu, „dodáva.

Poslednú dobu sa valí kritika na množstvo bezvýznamných appiek, ktoré na Slovensku a v Česku vznikajú, no táto sa medzi ne určite nezaraďuje :)

Zdroj: lidovkycz

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK