Česko má svoj vlastný Tinder: Zoznám sa so svojou prácou!

  • Český startup Proudly zobral koncept Tinderu a aplikoval ho na úplne inú oblasť.
image_1446653478.jpeg
  • Český startup Proudly zobral koncept Tinderu a aplikoval ho na úplne inú oblasť.

 

 

Dating appky momentálne fičia, každý chce urobiť nové Badoo či Tinder. Ťažko však poraziť zabehnuté a fungujúce minimalistické koncepty. Jan Klusoň sa na to pozrel z iného uhla. Čo tak zobrať celý šikovný a jednoduchý koncept Tindru a použiť ho inak? A tak vzniklo Proudly

Cez Proudly si nájdeš firmu, dostaneš podrobný pohľad do atmosféry a firemnej kultúry a ak sa ti zapáči, jednoducho sa s ňou spojíš. Následne máš možnosť si s firmou pokecať a s trochou šťastia si nájdeš nový job.

 

 

„Aká je firemná kultúra, s kým budem tráviť väčšinu času, aký je šéf, bude sa mi tam páčiť? To sú otázky, ktoré dnes mladých zaujímajú. V popiskoch tisícok bežných pracovných pozícií ale odpovede na tieto otázky nenájdu,“ hovorí Klusoň.

Projekt je zatiaľ v beta verzii, už teraz však pod svoje krídla naverboval niekoľko zaujímavých klientov – menovite napríklad Leo Express, Unilever či Socialsharks.

 

Proudly je super príkladom toho, keď sa myslí „outside of the box“. Všetky klasické inzeráty a reklamy na pozície sa oproti tomuto projektu zdajú byť chladné. Prečo by som sa mal predsa rozhodnúť pre zamestnanie, kde budem možno tráviť 5 rokov svojho života na základe pohovoru s niekým, s kým ani nebudem možno pracovať… A to som tím ani nevidel. Osobne sa mi tento spôsob pozdáva omnoho viac!

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech