Coca-Cola predstavila novú kávovu edíciu. Budeš ju chcieť ochutnať aj ty

  • Coca-Cola v Austrálií oznámila spustenie svojho nového sortimentu s názvom Batch Blends.
  • Jedná sa o kávový nápoj s príchuťou čokolády a karamelu v 250 ml plechovkách.
  • K dispozícií bude len vo vybraných baroch, hoteloch a reštauráciách, nie v obchodoch.
coffee-coke
Coca-Cola Australia
  • Coca-Cola v Austrálií oznámila spustenie svojho nového sortimentu s názvom Batch Blends.
  • Jedná sa o kávový nápoj s príchuťou čokolády a karamelu v 250 ml plechovkách.
  • K dispozícií bude len vo vybraných baroch, hoteloch a reštauráciách, nie v obchodoch.

Milovníci kofeínu z krajiny protinožcov môžu čoskoro nájsť „lásku svojho života“ v spojení kávy a obľúbeného sladeného nápoja Coca-Cola. Tá len pred pár dňami v oznámila, že v Austrálií uvedie na trh nový sortiment Batch Blends. Ide o kávový nápoj s príchuťou čokolády a karamelu.

Spoločnosť svoj najnovší sortiment opisuje ako sofistikovaný s temným a tajomných nádychom klasiky Coca-Coly, ktorá sa zameriava na oslovenie dospelých chuťových pohárikov.

Kávová novinka obsahuje približne 35 ml kofeínu v jednej 250 ml plechovke. Zatiaľ čo napríklad v 100ml šálke kávy je obsah kofeínu cca 40ml. Obe príchute neobsahujú žiadny cukor a ingredienciou je pravá káva pochádzajúca z Brazílie.

Coca-Cola Batch Blends boli vytvorené pre tých, ktorí túžia po nápoji s dobrodružnejšou chuťou a v pred ich ženie zvedavosť. Prémiová dostupnosť produktu dáva Austrálanom možnosť ochutnať sofistikovaný vkus pri vychutnávaní nápoja s priateľmi.“ uviedla hovorkyňa Coca-Cola

Táto správa spoločnosti vyvolala na sociálnych sieťach rôzne, či už pozitívne alebo negatívne reakcie. Jeden tweet dostatočne vystihuje takmer všetky negatívne ohlasy:

„To vážne? Naposledy ste sa nič nenaučili? Už ste skúsili dať colu a kávu dohromady a bolo to odporné.“

Nový produkt si obyvatelia a návštevníci Austrálie budú môcť vychutnať, ako samostatný nápoj alebo si ho pridajú do rôznych kokteilov. K dispozícií budú v 250ml plechovkách len vo vybraných baroch, hoteloch, kaviarňach a reštauráciách. Zámerom značky je zachovať akúsi exkluzivitu produktu, a preto ho nebude možné kúpiť v obchodoch alebo iných predajniach.

Budete musieť mať oči na stopkách, pretože sme vybrali len obmedzený počet miest, kde sa bude tento produkt ponúkať.“ uviedla hovorkyňa

Predstavenie produktu prichádza rok po tom, ako spoločnosť Coca-Cola predstavila svoju limitovanú edíciu Coffe Plus, špeciálne navrhnutú pre austrálsky trh. Batch Blends sú súčasťou nedávnych noviniek Coca-Coly, ktorá v súčasnosti prišla na trh s edíciou chutí pomaranč, malina a zázvor. Hovorkyňa uviedla, že vianočná verzia, ktorá bola prednedávnom oznámená v Spojenom kráľovstve, sa bude predávať len tam a nikde inde na svete.

zdroj: dailymail.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech