Cristiano Ronaldo je tvárou novej platformy. Pomocou nej si môžeš nájsť prácu aj priamo v Manchester United

  • Svetlo sveta uzrela platforma, ktorá má spájať digitálny svet s futbalom
  • Webovú stránku s mnohými aktivitami vo veľkom promoval aj fenomenálny futbalista Cristiano Ronaldo, ktorý sa stal jej tvárou
  • Môžeš tam sledovať priame prenosy zápasov, hrať hry, kupovať si rôzne suveníry, nájsť si prácu či zbierať body a získavať množstvo ocenení
Cristiano Ronaldo je tvárou Zuju GP
TASR/AP Photo/Joao Matos, Facebook/ZujuGP
  • Svetlo sveta uzrela platforma, ktorá má spájať digitálny svet s futbalom
  • Webovú stránku s mnohými aktivitami vo veľkom promoval aj fenomenálny futbalista Cristiano Ronaldo, ktorý sa stal jej tvárou
  • Môžeš tam sledovať priame prenosy zápasov, hrať hry, kupovať si rôzne suveníry, nájsť si prácu či zbierať body a získavať množstvo ocenení

Práve včera na povrch vyšla platforma, ktorej tvárou je Cristiano Ronaldo. Pod palcom ju má magnát Peter Lim a webová stránka sa volá Zuju GP. 

Prípravu na včerajšie spustenie platformy organizátori v spojení s futbalistom chystali už dva týždne predtým. Tajomnosť si však udržali až do včerajška. 

Zaujímavé je, že neexistuje žiadna písomná zmluva o spolupráci medzi Limom a Ronaldom. Iba si podali ruky a to bolo všetko. Píše o tom aj portál American Post

Spája celý svet

Pred spustením internetovej stránky na svojich sociálnych sieťach zverejnil futbalista fotku, ktorá mala vyzývať jeho fanúšikov na to, aby sa zaregistrovali a zapojili na platformu. Jej mottom je: „Futbal už nikdy neuvidíte rovnakým spôsobom.“

I’m all in. Now you!

I’m all in. Now you! @ZujuGP connects football communities from East to West. 
More here at bit.ly/zgpCR7fb
#WritingTheFutureOfFootball

Posted by Cristiano Ronaldo on Wednesday, October 13, 2021

Komunitná platforma má spojiť celý svet nielen medzi fanúšikmi, ale aj podnikmi a ekosystémami. Podľa autorov tejto internetovej stránky ide o komunikáciu rôznymi spôsobmi. Môžu sa na nej stretnúť futbaloví priaznivci a komunikovať. 

Všetci fanúšikovia, aj samotní futbalisti sú užívateľmi aj tvorcami. Platforma tiež slúži pre tých, ktorí hľadajú kreatívne a obchodné záujmy.

ONE. More. Day. Join us in this exciting digital future. Sign up now at bit.ly/zujugp1 for more updates.

Posted by ZujuGP on Wednesday, October 13, 2021

Stretni sa s Cristianom 

Ak si klikneš na webovú stránku zujugp.com, zistíš, že ide o akési prepojenie medzi digitálnym svetom a futbalom. Tvorcovia to poňali kreatívne a snažia sa stvoriť najmodernejšiu platformu na svete. 

Na internetovej stránke nájdeš články najmä o futbale a o hrách. Po novom existuje aj aplikácia pod záštitou Zuju, ktorú si môžeš stiahnuť a zúčastňovať sa na futbalových zápasoch. Aj to sa autori snažili podchytiť tak, aby to vyzeralo čo najreálnejšie.

Môžeš si zakúpiť lístok a sledovať zápas. Budeš sa pri tom cítiť ako priamo na tribúne či v šatni medzi hráčmi. Internetová stránka tak prináša jedinečný obsah. 

zdroj: Zuju GP/screenshot

Platforma obsahuje aj aplikácie, ktoré ti dokážu nájsť prácu vo futbalovom klube kdekoľvek na svete. Okrem toho tam hľadajú aj nové športové talenty. 

Na internetovej stránke Zuju GP nájdeš dokonca aj obchod, v ktorom si môžeš objednať plagáty Cristiana Ronalda, oblečenie pre deti, hračky, tácky, futbalovú loptu a mnoho ďalších suvenírov. Ak si však kúpiš darčekový balík, môžeš vyhrať stretnutie s fenomenálnym futbalistom online. 

Platforma ťa bude odmeňovať aj za jej využívanie. Môžeš zbierať body a potom si uplatniť exkluzívne ceny. Každá aktivita je navrhnutá tak, aby ti pomohla nazbierať čo najviac bodov. Bonusové body dostaneš aj za sedem za sebou hrajúcich dní. 

Zdroje: American Post, Zuju GP

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie