Cubic: váš kopilot na ceste životom

  • Indiegogo nám predstavuje opäť niečo zaujímavé. Tento krát ide o projekt s názvom Cubic. Ide o akéhosi asistenta alebo kopilota, ako ho nazývajú tvorcovia, ktorý je po celý deň s Vami.
image_1417895513.jpeg
  • Indiegogo nám predstavuje opäť niečo zaujímavé. Tento krát ide o projekt s názvom Cubic. Ide o akéhosi asistenta alebo kopilota, ako ho nazývajú tvorcovia, ktorý je po celý deň s Vami.

Či ste v práci alebo kdekoľvek, pomocou Cubic môžete nastaviť teplotu vo vašom dome, vypnúť svetlá, zamknúť dvere, nastaviť si budík a čokoľvek iné. Ak ste na cestách, tak Cubic Vám pripomenie napríklad kde ste zaparkovali, povie koľko kalórií ste spálili, či vytvorí poznámky, ktoré mu nadiktujete.

 

V aute Vám zase môže Cubic pomôcť a poskytnúť dopravné informácie, alebo môže prečítať email. A ak ste doma Cubic si nájde takisto svoje využitie. Pomocou hlasú môžete prehrávať hudbu, objednať si jedlo alebo ak ste doma večer znudený, tak Cubic Vám dokonca povie aj vtipy. A toto je len minimum z toho, čo Cubic naozaj dokáže.

 

 

Užívatelia môžu svoj Cubic spájať do sérií prostredníctvom ich rôznych zariadení a mať tak svoj smartphone, či tablet pod kontrolou. A vďaka developer-friendly prostrediu poskytuje Cubic neobmedzené možnosti využitia.

 

 

Cubic nie je len hlas v telefóne, ako je napríklad Siri alebo Cortana. Ide totižto o prvého hovoriaceho digitálneho asistenta a to všetko vďaka unikátnym patentovaným technológiám, medzi ktoré patrí napríklad rozpoznávanie hlasu až na vzdialenosť 7 metrov, Cubic je ďalej schopný naučiť sa vaše obľúbené témy, záujmy, zmysel pre humor a mnoho iného.

 

 

V súčasnej dobe má systém Cubic integrovaných viac ako 50 aplikácii, toto číslo sa však bude v budúcnosti určite zvyšovať. Na portály Indiegogo ma Cubic raisnutých zatiaľ viac ako $69.000, ich cieľom je však $100.000, aby sa mohla rozbehnúť výroba.

Tak čo by ste povedali na takéhoto osobného asistenta?

 

 

 

 

 

zdroj: indiegogo.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech