Daj zbohom rannej opici. Švédski vedci našli riešenie, nájdeš ho už aj u nás

bez
Myrkl

„Už nikdy nebudem piť.“ Poznáš túto vetu dôverne? A ako dlho ti toto predsavzatie v skutočnosti vydržalo? Tipujeme, že do ďalšej vydarenej akcie. Vtedy ráno si vedel, prečo alkohol už nikdy nechceš vidieť, no pamäť býva niekedy krátka a zábava príliš dobrá. Dobrou správou je, že máme pre teba riešenie, vďaka ktorému sa môžeš zabaviť a nasledujúci deň netrpieť bolesťami hlavy a nevoľnosťou, jednoducho – starou známou opicou.

myrkl package_logo
zdroj: Myrkl

Možno si už v minulosti počul a čítal o zázračných tabletkách proti rannej opici, ktoré sa objavili na európskom trhu. Pochádzajú zo Švédska a majú čisto prírodné zloženie, teda sú vhodné aj pre vegánov.  

Kvalita zo severskej krajiny

Švédski vedci produkt vyvíjali viac ako tri desaťročia. Výsledkom sú kapsuly Myrkl, ktoré dokážu alkohol odbúrať ešte predtým,  ako sa dostane do pečene. Keďže práve pre pečeň je prijímanie pohárikov najväčšou záťažou – tá totiž pri boji s alkoholom vyprodukuje acetaldehyd a kyselinu octovú, ktoré majú tvoje ťažké ranné časy na svedomí. Myrkl rozpustí alkohol na vodu a oxid uhličitý už v črevách, čím pečeň zásadne odbremení.

Dobré správy máme aj pre šoférov, Myrkl dokáže telu pomôcť odbúrať alkohol až o 70% rýchlejšie, takže po firemnej žúrke dokážeš ráno opäť bezpečne šoférovať do práce. Samozrejme pre úplnú istotu odporúčame použiť alkoholtester. Kapsuly zároveň neblokujú žiadne účinky alkoholu – dostaví sa uvoľnenie aj veselosť, len nie ranný bolehlav.

myrkl in jeans_logo
zdroj: Myrkl

Prečo práve Myrkl a nie iné produkty na opicu?

„Nič iné nám nezabralo tak ako Myrkl. Lákala nás švédska kvalita, chceli sme tento výživový doplnok vyskúšať, tak sme si objednali 2 malé vrecúška. Výsledok bol neskutočný, obišli nás bolesti hlavy, žalúdočné ťažkosti, aj tzv. „Asian glow“, čiže reakcia tela na príjem alkoholu v podobe začervenanej pokožky. Boli sme nadšené účinkom, preto sme kontaktovali výrobcu a dohodli sa na spolupráci,“ spomínajú zakladateľky eshopu bezopice.sk Ivana a Monika na svoje podnikateľské začiatky.

Uvedomujú si existujúcu konkurenciu, avšak žiadny iný produkt nemá rovnaké zloženie ani podobný efekt.  „Myrkl má patentovanú formulu, je naozaj unikátny spôsobom aj časom užitia. Začiatkom roka 2024 sme spustili náš eshop, následne prejavila záujem o spoluprácu prvá lekáreň a postupne sa k Myrklu bude dať dostať aj v ďalších obchodoch.“ Na webe bezopice.sk si navyše môžete vybrať z rôznych praktických balení a veľkostí, podľa toho, či chcete kapsuly nosiť so sebou v batohu, či kabelke, alebo chcete prekvapiť aj svojich kolegov, či kamošov.

lady taking pill_logo
zdroj: Myrkl

V Anglicku sa po Myrkli zaprášilo, užitie je naozaj jednoduché

Keď Myrkl pred dvomi rokmi uviedli na trh vo Veľkej Británii, doslova sa po ňom zaprášilo. Ako napísal Daily Mail, kapsuly boli vypredané do 24 hodín a ich popularita raketovo vyletela.

Ľudia ocenili aj jednoduchosť užitia Myrklu – stačí si dať 2 kapsuly 2 hodiny pred plánovaným pitím. Podľa prieskumov probiotikum pomohlo neuveriteľným 92 % opýtaných, čo z neho robí revolúciu v nekonečnom boji proti rannej opici.

Nielen na rannú nevoľnosť, zlepšuje aj zdravie

Pozitívom je, že švédske kapsuly nie sú len prevenciou pred rannou nevoľnosťou, vďaka vitamínu B12 tiež odstraňujú vyčerpanosť, zrýchľujú spaľovanie kalórií a pomáhajú normálnemu fungovaniu imunitného systému. Myrkl tiež obsahuje L-cysteín, ktorý je cenený pre schopnosť zvyšovať hladinu glutatiónu v tele – ten je mimoriadne dôležitý pre detoxikáciu pečene a funkciu mozgu. Jeho zloženie je na báze probiotík, aminokyselín a vitamínov, ktoré sú schválené potravinovými agentúrami a bezpečné na konzumáciu.

Kapsuly nie sú cestou k nadmernému pitiu

Probiotikum neslúži ako cesta k nadmernej konzumácii alkoholu. Nerobí ho bezpečnejším pre ľudské telo, pomáha však nášmu organizmu lepšie si s ním poradiť. Je určený pre zodpovedných dospelých, ktorí potrebujú na druhý deň bez obmedzení fungovať  a „ráno po“ sa chcú cítiť čo najlepšie.

Myrkl je teda investíciou do lepšieho zdravia a najmä sviežejších rán. Je súčasťou zodpovedného prístupu k svojmu telu a najmä pečeni, ktorá sa ti na druhý deň určite odvďačí.

 

Najnovšie videá

Trendové videá