Dáta bez pátosu: Úmrtia po očkovaní budú pribúdať, no na vine nebude vakcína. Ľudia zomierajú aj bez covidu

  • Posledný prieskum webu Dáta bez pátosu reaguje na zavádzajúcu reportáž RTVS
  • Štatisticky sa predpokladá, že počet úmrtí pôjde hore
  • Nebude to však spojené s vakcináciou
Unsplash/Mehmet Turgut Unsplash/NCI
  • Posledný prieskum webu Dáta bez pátosu reaguje na zavádzajúcu reportáž RTVS
  • Štatisticky sa predpokladá, že počet úmrtí pôjde hore
  • Nebude to však spojené s vakcináciou

„Najprv poznámka k úmrtiam „na+s“ COVIDOM. Za posledný týždeň zomrelo 800 ľudí s touto klasifikáciou, z nich 230 bolo pod 60 rokov a z tých 230 bolo „štatisticky“ 6 zamestnancov z regionálneho školstva. Za posledný mesiac, čo sa títo zamestnanci očkujú ich „na+s“ COVIDom zomrelo 25. To je v podstate 1 denne. RTVS – nejaký shot k téme nebude?“ vysvetľuje sa v úvode statusu

Každý rok zomrie na Slovensku 100 ľudí na 100-tisíc obyvateľov. Ide o osoby mladšie ako 65 rokov a príčinou úmrtia je srdcová alebo iná kardiovaskulárna choroba. 

Ku koncu roka 2019 pracovalo v oblasti regionálneho školstva približne 131-tisíc osôb, ktoré podľa predpokladu ešte nedovŕšili 65. rok života. 

DÁTA ÚMRTIA ZAMESTNANCI ŠKOLY OČKOVANIE 👉 Najprv poznámka k úmrtiam "na+s" COVIDOM. Za posledný týždeň zomrelo 800…

Posted by Dáta bez pátosu on Sunday, March 14, 2021

Zomierať budú aj ďalší

Vakcinácia učiteľov bola spustená približne pred mesiacom. Koncom februára dostalo vakcínu 41-tisíc pedagógov a k 10. marcu ich bolo približne 60-tisíc. To predstavuje takmer polovicu celkového počtu učiteľov.

„V regionálnom školstve pracuje 2,5 % obyvateľov Slovenska Každý rok z nich umrie na kardiovaskulárnu alebo priamo srdcovú chorobu 135. To je každý týždeň 3-ja a každý mesiac 12-ti,“ uvádza sa v príspevku. 

Zavádzajúcu reportáž RTVS o úmrtí po podaní vakcíny rieši aj polícia. Je plná špekulácií a unáhlených záverov

Štatisticky sa teda predpokladá, že s počtom zaočkovaných osôb pôjde hore aj počet úmrtí. Samozrejme, nebude to súvisieť s vakcináciou, ale s faktom, že ľudia jednoducho umierajú. „Za posledný mesiac to budú 6-ti a na budúci mesiac zomrú asi 9-ti, lebo očkovanie pokračuje.“

„Nepredpokladáme, že každý tretí deň bude v RTVS relácia, že „po očkovaní“ zomrel zamestnanec škôlky alebo školy na problémy so srdcom alebo srdcovo-cievnym systémom,“ píše sa v závere príspevku. 

Zdroj: facebook

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK