Do Žiliny prídu experti na e-commerce. Ecommerce Bridge LIVE nakopne tvoj biznis

  • Experti prezradia, ako na úspešnú firmu či eshop
  • Konferencia dáva možnosť nadviazať nové pracovné vzťahy
  • Súčasťou konferencie môžeš byť aj ty
Ecommerce Bridge LIVE
Konferencia Ecommerce Bridge LIVE, Ecommerce Bridge
  • Experti prezradia, ako na úspešnú firmu či eshop
  • Konferencia dáva možnosť nadviazať nové pracovné vzťahy
  • Súčasťou konferencie môžeš byť aj ty

Konferencia Ecommerce Bridge LIVE inšpiruje podnikateľov z celého Slovenska. Unikátna séria konferencií prináša nadšencom ecommerce množstvo prednášok a networkingu v spoločnosti skúsených podnikateľov. Onedlho si po dávku inšpirácie môžeš prísť do Žiliny. Ak chceš vedieť, ako preniknúť na trh a uspieť, na konferencii nemôžeš chýbať. 

Konferencia, ktorú nechceš zmeškať

Šnúra konferencií Ecommerce Bridge LIVE odštartovala 25. januára v Bardejove. O záujemcov nebola núdza, keďže sa udalosť úplne vypredala. Ďalšia konferencia sa bude konať práve v Žiline, a to už 15. februára.

Svoje know how a podnikateľské príbehy budú prezentovať skúsení podnikatelia. Ako vytvoriť stabilnú firmu poradia piati experti, zástupcovia značiek, ako je Lidl, dabl., nabbi, Blueweb či Pošta bez Hraníc.

Okrem inšpiratívnych prednášok bude v rámci konferencie aj interaktívna panelová diskusia. Vďaka nej môže každý fanúšik marketingu získať informácie z prvej ruky. Odpovedať na tieto otázky budú profesionáli z marketingovej agentúry či z oblasti biznisu, tvorby e-shopu a logistiky.

Piati experti prezradia, ako na úspech

Program žilinskej konferencie je rozdelený do troch blokov. V rámci prvého bloku budú dve prednášky a networking. Prvá prednáška s názvom Ako na finančné zdravie eshopu bude o tom, ako by mali podnikatelia pristupovať k financiám v online podnikaní.

O svoje vedomosti sa podelí CEO eshopu s nábytkom nabbi Ján Pazdúr. Druhá prednáška Ako na tvorbu alebo redizajn eshopu zodpovie, ako si vybrať e-shop systém či dodávateľa. Tipy, z viac ako desaťročnej praxe, dá Jakub Jarabica, CEO Blueweb. 

Ecommerce Bridge LIVE
zdroj: Ecommerce Bridge

V rámci druhého bloku sa nechajú počuť Business Strategist pre dabl. Dominik Hrabčák a Pavel Vyoral, CEO Pošty bez Hraníc. Vďaka zástupcovi dabl. Dominikovi Hrabčákovi sa v prednáške Kampane, ktoré vám roztočia objednávky, Marketingové trendy roku 2024 dozvieš, aké kampane budú v tomto roku predávať najlepšie, ako ich nastaviť a na koho ich zacieliť.

Zároveň sa dozvieš, ktoré kampane ti nielen pritiahnu zákazníkov, ale aj reálne predajú tvoj produkt. To, ako môže e-shop ovplyvniť cenu za dopravu balíka, či kde sa neoplatí šetriť prezradí CEO Pavel Vyoral v prednáške Logistické prešľapy v e-commerce: ako neprerobiť na doprave. 

Ako posledný sa v treťom bloku pred účastníkov konferencie postaví Timotej Strieš, Head of online marketing & social media pre Lidl. Prednáška Online leták Lidl a jeho podpora sa zameria na dôležitosť letáku a jeho online verziu, kde a ako leták promovať či zaujímavé tipy z netradičného prostredia online marketingu. 

Networking, jedlo aj panelová diskusia

Konferencia Ecommerce Bridge LIVE sa bude konať v Žiline v Novej Synagóge na ulici J. M. Hurbana, už 15. februára 2024 o 17:00. Tí, ktorí by sa nemohli zúčastniť fyzicky, nemusia úplne smútiť. Udalosť totiž bude dostupná zadarmo cez stream.

Ak chceš však vedieť ešte viac, oplatí sa prísť. Po prednáškach príde na rad pridaná hodnota celej akcie, teda panelová diskusia. Táto časť konferencie už nebude vysielaná. A môžeš prísť naozaj o veľa. 

Ecommerce Bridge LIVE
zdroj: Ecommerce Bridge

Panelová diskusia je pre konferenciu úplnou novinkou. Okrem toho, že účastníci dostanú odpovede na svoj otázky, naskytá sa aj príležitosť spoznať sa a nadviazať nové obchodné vzťahy.

Počas networkingu na účastníkov čaká aj chutné občerstvenie a možnosť stretnúť sa so zaujímavými osobnosťami z oblasti e-commerce. Účastníkov konferencie tiež čaká súťaž o lákavé ceny. Kompletný program a lístky na konferenciu nájdeš na stránke konferencie. 

Zdroj: Ecommerce Bridge

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá