Dolinský po alkoholovom škandále v TA3 definitívne skončil. Už získal nový job

  • Minulý rok Dolinský skončil ako moderátor po jazde pod vplyvom alkoholu
  • Ten už v spravodajskej televízii definitívne skončil
Dolinksý a Čaputová
TASR/ Martin Baumann. Moderátor Noro Dolinský s prezidentkou Zuzanou Čaputovou
  • Minulý rok Dolinský skončil ako moderátor po jazde pod vplyvom alkoholu
  • Ten už v spravodajskej televízii definitívne skončil

Minulý rok verejnosť šokovala správa o známej tvári televízie TA3, ktorá sa za volantom dopustila poriadneho prešľapu. Moderátor politickej relácie televízie Norbert Dolinský totiž nafúkal za volantom. Ihneď tak skončil v televízii ako moderátor a presunul sa „za kamery“.

Dolinského koniec

Startitup sa dostal k informácii, že samotný Dolinský v známej spravodajskej televízii už skončil definitívne a presunul sa „o dom ďalej“. „Pravda to je, ale radšej by som napísal na komunikačné oddelenie NMH. nech sa vám vyjadria, istá štábna kultúra predsa musí byť,“ prezradil nám stručne Dolinský.

Zároveň sme tak kontaktovali aj samotné vydavateľstvo, ktoré exmoderátor TA3 spomenul. Ide totiž o News and Media Holding, ktoré vydáva tituly ako magazín Trend, denník Plus 1 Deň či Plus 7 Dní. Do vydania článku vydavateľstvo zatiaľ nereagovalo. Startitup kontaktoval aj samotnú TA3.

S Norom Dolinským sme sa dohodli na ukončení spolupráce. Za prácu pre Televíziu ta3 mu ďakujeme a prajeme veľa úspechov, prezradila nám šéfka komunikácie a strategického rozvoja TA3 Oľga Dúbravská.

Alkoholová kauza

„Moderátor TA3 Noro Dolinský ožratý za volantom,“ tak zneli titulky slovenských médií po tom, čo polícia namerala minulý rok známemu moderátorovi politickej relácie V politike na televízii TA3 za volantom 1,77 promile.

Väčšina si ihneď pomyslela, že Dolinský týmto v televízii končí a pred kamerami ho už zrejme viac neuvidíme.

„Reláciu V politike bude zatiaľ moderovať Zuzana Martináková, výkonná riaditeľka programu a spravodajstva televízie TA3, ktorá má s formátom politických diskusií dlhoročné skúsenosti. Nevylučujeme ani príležitosť pre novú tvár tejto relácie,“ priniesol reakciu TA3, čo bude ďalej s Dolinským i jeho reláciou, portál Omediach.com.

Televízia však už vtedy nevylúčila možnosť, že by pre Dolinského možno našla iné miesto, hoci tentokrát niekde mimo kamier a televíznych obrazoviek.

„TA3 chce využiť Norov potenciál z hľadiska jeho dlhoročných televíznych skúseností aj pri kreovaní dramaturgických konceptov programov, ktoré predtým moderoval. Zároveň môže byť prínosom aj pri príprave obsahového developmentu digitálnych platforiem. Detaily zatiaľ nebudeme prezrádzať,“ uviedla ešte minulý rok Oľga Dúbravská.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá