Dom legendárnej Barbie v Malibu je na prenájom, stráviť v ňom môžeš noc úplne zadarmo

  • Hostia v ňom môžu prespať zadarmo
  • Na konci pobytu si domov odnesieš aj darček
Barbie's Malibu DreamHouse
Ilustračné foto airbnb.com
  • Hostia v ňom môžu prespať zadarmo
  • Na konci pobytu si domov odnesieš aj darček

Už čoskoro sa začne v kine premietať dlho očakávaný film s názvom „Barbie“, ktorý bude režírovaný Grettou Gerwigovou. Fanúšikovia teraz môžu využiť príležitosť a od 17.7. si rezervovať pobyt v štýlovom domčeku s názvom „DreamHouse v Malibu“ prostredníctvom stránky Airbnb.

Tento domček, ktorý je k dispozícii na prenájom od Kena, je luxusnou rezidenciou so všetkými odtieňmi ružovej farby a dizajnom, ktorý pripomína populárne domčeky Barbie.

Hostia budú mať prístup ku Kenovmu „úžasnému šatníku“, kde si môžu vybrať to najlepšie plážové oblečenie. Okrem toho všetci dostanú na konci pobytu aj žlto-ružové kolieskové korčule a surf.

Iba dva dostupné termíny

Pri príchode hostí privíta zamestnanec, ktorý im poskytne prehliadku celej rezidencie a bude sa starať o to, aby bol pre nich pobyt bezproblémovým.

Barbie's Malibu DreamHouse Barbie's Malibu DreamHouse
zdroj: airbnb.com

V dome sa nachádza bazén, terasa s krásnym výhľadom, vonkajší tanečný parket a posilňovňa. Treba však podotknúť, že podľa informácií od Airbnb v DreamHouse chýba kuchyňa, televízor, šampón a fén.

Airbnb ponúka len dva termíny – 21. a 22. júla -, pričom oba pobyty sú na jednu noc a sú určené maximálne pre dve osoby.

Ubytovanie v tomto dome je bezplatné a Airbnb zdôrazňuje, že nejde o žiadnu súťaž. Hostia si však musia zabezpečiť vlastnú dopravu do Malibu.

Život farmára

Čo sa týka unikátnych ubytovaní, nedávno sme ti priniesli zoznam tých, ktoré nájdeš na Slovensku. Môžeš sa zobúdzať pri stáde lám, vo vínovom sude alebo dokonca na strome. 

Stredné Slovensko ponúka veľké množstvo unikátov. Medzi tie najzaujímavejšie vieme zaradiť aj farmu v meste Hrušov. Na tejto rodinnej farme sa totiž nachádza voz, ktorý je plné prerobený na útulnú izbu. Disponuje všetkým, čo potrebuješ k plnému komfortu a pohodliu. V tomto vozni nájdeš ako televíziu, tak aj klimatizáciu či ohrievač. 

Okolie ubytovania tiež stojí za zmienku. Hneď v areáli sa nachádza bazén, ale aj množstvo zvieratiek, ako sú lamy alebo vtáky emu, ktoré ti spestria tvoje prebúdzanie. Krajšie ráno ti spravia aj raňajky z čerstvých surovín.

Za jednu noc v tomto ubytovaní zaplatíš len 40 eur na osobu. 

Pre milovníkov včiel

Len pár kilometrov od Banskej Štiavnice sa ti odomyká možnosť zažiť ubytovanie, aké mali aj niektorí naši predkovia. V minulosti išlo o včelárov, ktorí disponovali takzvanými apidomčekmi v tesnej blízkosti včelích úľov. Vo včeľom hoteli vieš stráviť noc v domčeku v tvare včelích plástov. 

Nemusíš sa ničoho báť, keďže je domček postavený tak, aby včely neublížili žiadnemu návštevníkovi. Podľa ich stránok má strávenie času v prostredí usilovných včiel skvelé účinky na organizmus. 

Ubytovanie je netypické tým, že si v domčeku neprenajímaš čas na celú noc, ale iba jednotlivo na počet hodín. Jedna hodina ťa tak vyjde na 15 eur na osobu. 

Noc s alpakami alebo ubytovanie v jaskyni. Pozri sa na unikátne Slovenské ubytovania

Iba pre odvážlivcov

Presuňme sa na mierne netradičnejšie ubytovanie. Počas noci v tomto ubytovaní môžeš využiť všetky benefity tmy. Áno, čítaš správne. Tma podporuje prečistenie tvojej mysle a zároveň by mala výrazne pomôcť k docieleniu lepšieho spánku.

Vínne pivnice Mačkáš v Dudinciach slúžili podľa historických prameňov pravdepodobne ako úkryty pred tureckými vpádmi, dnes sa využívajú na uskladnenie vína. Práve v týchto pivniciach je ponúkané aj samotné ubytovanie pre odvážlivcov.

My ti odporúčame to zvážiť ako darček pre pár, keďže je možnosť si priplatiť za ochutnávku z lokálnych viníc. Vytvára sa tak priestor na unikátny romantický výlet. 

Zdroje: news.airbnb, Archív SIU, Airbnb, vcelihotel.sk, mackas.sk, Airbnb

Najnovšie videá

Trendové videá