Dvojmiliónové Bugatti Cristiana Ronalda skončilo nabúrané v múre

  • Cristiano Ronaldo je známym milovníkom drahých a luxusných áut
  • Na dovolenke jeho zamestnanec nabúral futbalistov Veyron
  • Auto je údajne zničené
ronaldo bugatti
Instagram/Cristiano/Reprofoto
  • Cristiano Ronaldo je známym milovníkom drahých a luxusných áut
  • Na dovolenke jeho zamestnanec nabúral futbalistov Veyron
  • Auto je údajne zničené

Legenda Real Madrid a hráč Manchester United Cristiano Ronaldo je známym milovníkom drahých a luxusných áut. Svedčí o tom jeho nemalá zbierka v hodnote 18 miliónov dolárov, o ktorej informuje portál Goal. Ronaldo v Manchestri zarába 385 000 libier týždenne. Jeho čisté imanie je okolo 500 miliónov dolárov a vlastní viac ako 20 vozidiel.

Logo

Redaktor Startitup s.r.o.

1300 - 2000 €
mesačne
mesačne

Editor Startitup s.r.o.

1500 - 2200 €
mesačne
mesačne

V jeho garáži sa nachádzajú skutočne vzácne kúsky od Bugatti, konkrétne Chiron, Veyron aj Centodieci. Práve jeho Veyron v hodnote približne 2,1 miliónov dolárov skončil podľa televízie NDTV v múre. 

Miliónová nehoda

Ronaldovo auto malo nabúrať do vchodu domu a do búdy plnej nádob s butánom. Podľa správ z miesta nehody Ronaldov superšport šoféroval a havaroval jeho zamestnanec.

Vodič údajne stratil kontrolu nad vozidlom a nabúral do steny v rezidenčnej štvrti Sa Coma v meste Palma na Malorke. Ronaldo tam momentálne s rodinou trávi dovolenku. Predok miliónového Bugatti bol zničený. Vyšetrovatelia potvrdili, že súčasťou nehody nebolo žiadne ďalšie vozidlo a že vodič neutrpel žiadne zranenia. 

Cristiano Ronaldo sa v momente havárie v aute nenachádzal.

Ronaldo si na dovolenku zobral ešte jedno auto

The Economic Times uvádza, že polícia nehodu naďalej vyšetruje a na ďalšie správy si musíme počkať. Ronaldo si na dovolenku nechal doviezť okrem svojho Bugatti aj Mercedes triedy G. 

Momentálne si rodina užíva svoju prvú dovolenku od narodenia dcéry Esmeraldy. Jej príchod na svet sa však niesol v ťažkom duchu, keďže Ronaldo s partnerkou Georginou Rodriguezovou počas pôrodu prišli o jej brata, dvojičku.

Chlapec z chudobnej rodiny

Dnes už 37-ročný Portugalec pochádza z ostrova Madeira. Portál Goal o jeho rodičoch uvádza, že otec Jose bol záhradník a matka Maria zase kuchárka. Obaja rodičia museli tvrdo pracovať, aby rodine dokázali poskytnúť tie vôbec najzákladnejšie potreby. Cristiano Ronaldo Dos Santos Aveiro sa narodil ako štvrté, najmladšie dieťa.

S futbalom ho zoznámil otec, ktorý mal v lokálnom klube Andorinha na starosti dresy. Práve tam sa začala cesta slávneho Cristiana Ronalda. Z Andorinhy sa presunul do madeirského klubu zvaného C.D. Nacional a následne sa ako 12-ročný sťahoval do Lisabonu, kde obliekal dres klubu Sporting CP.

„Keď bol malý, bol ako ostatné deti,“ hovorí Fernao Barros Sousa, jeho krstný otec a kľúčová postava pri prestupe do C.D. Nacional. „Mal však niečo, čo sa líšilo od ostatných. Neustále hral futbal. Dokonca už od malička. Keď sa ostatné deti učili, on nechal svoje štúdium za chrbtom, aby mohol hrať futbal,“ dodal.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Úspech neprišiel sám od seba

Ronaldo mal už ako mladý hráč neprekonateľný prístup. Jeho bývalý spoluhráč z Lisabonu uviedol, že „Ronaldo bol iný kvôli všetkej práci, ktorú vynaložil – ani nie tak počas tréningov, ale po tréningoch. Vždy zostal a cvičil ďalšiu polhodinu v oblastiach, v ktorých sa najviac trápil“. 

„Spôsob, akým trénoval, ako motivoval svojich spoluhráčov a korigoval ich, jeho vôľa zvíťaziť, jeho vôľa zapôsobiť… Všetko to bolo silnejšie než u hocikoho iného. Všetci sme chceli hrať futbal a potešiť našich rodičov. Ale nie on – jeho snom bolo nielen potešiť svoju rodinu, ale každého, kto ho sleduje,“ hovorí Christopher Pilar.

Splnený sen

Jeho drina sa naozaj vyplatila, keď ako 18-ročný prestúpil do Manchester United. Zvyšok jeho života je známa história. V Manchestri vyhral svoju prvú zlatú loptu a po prestupe do Real Madrid k nej pribudli ďalšie štyri. Dnes je držiteľom mnohých rekordov, víťazom tých najcennejších trofejí a najlepším oficiálnym strelcom v histórii futbalu. 

Po pôsobení v Real Madrid jeho príbeh pokračoval v Juventus Turín, z ktorého sa následne vrátil do Manchester United. 

Zdroje: Goal, NDTV, Twitter, Goal, Instagram, Twitter

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá