Ema Ferusová „vypustila“ nové video: „Mám potvrdené, že som ju na zákrok neposlal,“ tvrdí Kollár (VIDEO)

  • Ema Ferusová opäť nakrútila video
  • Boris Kollár ju podľa jej slov verejne ponižuje
  • Vyvracia ďalšie jeho tvrdenia a hovorí o nových skutočnostiach
Ema Ferusová a Boris Kollár
Ferusová a Kollár, Reprofoto: YouTube/Pimpinocka, TASR/Jaroslav Novák
  • Ema Ferusová opäť nakrútila video
  • Boris Kollár ju podľa jej slov verejne ponižuje
  • Vyvracia ďalšie jeho tvrdenia a hovorí o nových skutočnostiach

Súboj tvrdení pokračuje. Hlavnými aktérmi sú Ema Ferusová, mladá influencerka, a aktuálny predseda parlamentu, Boris Kollár. Ten tvrdí, že Ferusovú mal zaplatiť Zoroslav Kollár, aby ho zničila pred voľbami.

Za antikampaň mala podľa jeho slov dostať 40 000 eur. Ona však celý čas opakuje, že ide o príbeh ich vzťahu a o to, že kvôli nemu dvakrát išla na potrat. To ju, podľa jej slov, psychicky „poznačilo do konca života“. Najnovšie video opäť prináša isté skutočnosti, o ktorých doteraz nehovorila.

Virálne video Borisa Kollára

Sociálnymi sieťami koluje video, kde predseda parlamentu komentuje kauzu ohľadom jeho vzťahu s Emou Ferusovou. „Kauza s Ferusovou už ma nezaujíma. Dal som dôkazy, je trestné oznámenie na nich, budú musieť veľmi vysvetľovať,“ reaguje na aktuálnu situáciu.

„Slečna Ferusová bola bez koruny a zrazu ukazuje na videu, aké má nové bývanie, kde má stolík na maľovátka, kde bude mať šatník... Zrazu dostala ten bytík, že? A ruka hore na Mykonose. A rozpráva tam, koľko tu stoja drinky, 30 eur jeden, a jak si ide a žije, čiže už dostala dobrý balík od Zora,“ rozpráva o mladej influencerke Boris Kollár.

@boriskollar_fanpage #fyp #boriskollar #pimpinocka #emaferusova #smerodina #politika #volby2023 ♬ original sound – Boris Kollár Fanpage

Dokonca v relácii Sobotné dialógy hovoril o tom, že sa s Ľubošom Ferusom, otcom Emy Ferusovej, nikdy nevidel.

„Nestýkam sa s jej otcom, v živote som ho nevidel. To ma nezaujíma. Tuna nejaký podnikateľ bol ochotný takúto antikampaň zaplatiť. Mám na to aj dôkazy, zvukovú nahrávku aj písomnú komunikáciu. Ja to mám potvrdené od nej, že som ju nikdy na takýto zákrok neposlal,“ zaznelo z jeho úst.

Najnovšia reakcia Emy Ferusovej v ďalšom videu

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Zdroje: RTVS, TikTok/boriskollar_fanpage, YouTube/Pimpinocka

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá