Emma Čaputová suverénne dobýja svet módy. Dotiahla to na titulku prestížneho magazínu Vogue

  • Ambiciózna Emma Čaputová má na konte ďalší úspech
  • Jej tvár žiari na titulke módneho magazínu
Ilustračný obrázok
Ilustračný obrázok, instagram/emma_caputova
  • Ambiciózna Emma Čaputová má na konte ďalší úspech
  • Jej tvár žiari na titulke módneho magazínu

Emma Čaputová, dcéra prezidentky Zuzany Čaputovej sa v októbri 2021 stala terčom kritiky, ktorá by v súčasnej spoločnosti nemala mať miesto. Všetko začala jedna fotka z módnej prehliadky, na ktorej sa predstavila s krátkymi vlasmi.

Prerazil politické dno

K situácii, ktorá sa odohrala v súvislosti s módnym podujatím Fashion LIVE 2021, sa v tom čase vyjadrila aj samotná prezidentka.

„Útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou. Ľudskej zlobe a hlúposti musím v živote čeliť, ale moje deti z toho vynechajte!“ reagovala okamžite prezidentka Zuzana Čaputová.

Jej potenciál prehlušil neprajnosť

Emmin potenciál sa však nedá spochybňovať. Dôkazom sú aj úspechy, ktoré žne jeden za druhým. Aktuálne si totiž môže ambiciózna študentka na konto pripísať ďalší zaslúžený úspech. Emma sa objavila sa na februárovej titulke prestížneho magazínu Vogue CS.

Autorom fotografií je Arseny Jabiev, ktorý spolupracuje so svetovými hviezdami.

Súčasný svet nepotrebuje revolúcie, ale inovácie. Nie je nevyhnutné ničiť to minulé a nahrádzať to niečím novým, ale posúvať, oživovať alebo prepožičiavať nový rozmer. ADAM, THALI, KRYŠTOF, EMMA – nové tváre česko-slovenského modelingu patria ku generácii Z, rovnako ako Alexandra Kondačová, Pavel Dobrovoľný, Natálie Nepovímová, Zdeněk Marek, Jarda Praha a Ema Domanická, študenti módy a odevného designu. Všetkých spája februárová obálka Vogue CS,“ píše redakcia.

Emma sa stáva inšpiratívnym hlasom mladých ľudí a je dôkazom, že potenciál dokáže prehlušiť aj neprajné výkriky okolia. Ako svoju tvár si ju do kampane zvolila známa slovenská značka kozmetiky Noili a vidieť ju môžeme aj na fotografiách so šperkami značky Petra Toth jewelry. 

Zdroj: Facebook/VOGUE CS

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá