ESET sa stal oficiálnym partnerom futbalového klubu Borussia Dortmund

  • Pred otváracím zápasom prvého kola Bundesligy dostali od CEO BVB sponzorské žlté dresy, ktoré spečatili trojročnú spoluprácu
  • Udialo sa to priamo pred očami fanúšikov na štadióne Signal Iduna Park
BVB
TS ESET/unsplash
  • Pred otváracím zápasom prvého kola Bundesligy dostali od CEO BVB sponzorské žlté dresy, ktoré spečatili trojročnú spoluprácu
  • Udialo sa to priamo pred očami fanúšikov na štadióne Signal Iduna Park

Pred pár dňami sa oficiálne začala nová sezóna v nemeckej Bundeslige. Ešte pred úvodným sobotňajším zápasom jedného z najznámejších nemeckých ale aj svetových futbalových klubov bola spečatená partnerská spolupráca medzi slovenským ESET-om a FK BVB. Partnerom futbalového klubu sa stal na najbližšie tri roky.

Podpora sa bude týkať predovšetkým fanúšikovskej základne, o ktorú sa postarajú práve balíky firmy ESET. Súčasťou otváracieho zápasu boli aj bezplatné rikše ESET z hlavnej vlakovej stanice v Dortmunde na domovský stánok Borussie Dortmund, ktoré využilo pri transporte viac ako 1 500 fanúšikov, uvádza tlačová správa spoločnosti ESET.

„Borrusia Dortmund je jeden z najpopulárnejších európskych futbalových klubov. Podobne ako ESET aj BVB pristupuje k svojim fanúšikom s vášňou. Ide teda o ideálne spojenie s nadšenými fanúšikmi, ktorí si chcú užívať skvelý futbal na ihrisku, ale aj pri bezpečnom sledovaní zápasov online,“ vysvetľuje CEO spoločnosti ESET Richard Marko.

Spečatením slovensko-nemeckej internetovo-futbalovej spolupráce je propagečné video, v ktorom účinkovali aj hráči tímu Borussia Dortmund Nico Schulz a Marwin Hitz.

Spoločné hodnoty zabezpečia trojročnú spoluprácu

IT zabezpečenie od spoločnosti ESET je pre futbalový klub významnou dôležitou pridanou hodnotou. „Spoločnosť ESET stojí za hodnotami, ktoré BVB stelesňuje: spoľahlivosť, zanietenie, odvaha a integrita. Naše stretnutia boli od začiatku charakterizované vzájomnou dôverou. Sme šťastní, že môžeme privítať ESET v našom tíme partnerov,“ dopĺňa CEO Borussie Dortmund Hans-Joachim Watzke.

Spolupráca spoločností ESET a BVB spája svet futbalu s bezpečnosťou na internete, čo je obzvlášť dôležité pre nové možnosti akými sú sledovanie zápasov či získavanie cenných zberateľských predmetov cez internet.

ESET má viac ako 1500 spoluprác v rámci krajiny

Čo sa týka tých športových, podporuje spoločnosť napríklad šprintéra Jána Volka. Viac o ich spolupráci si môžeš prečítať TU. PR manažérka spoločnosti ESET Zuzana Pardubská doplnila, že v Kanade boli tiež partnerom známeho Roger Cupu. Z nadačných programov neustále podporujú vedu a výskum.V grantových výzvach na tento rok je to napríklad projekt Európska noc výskumníkov alebo projekt Vesmír je náš domov. „ESET spolupracuje aj s EUROPOLOM a je partnerom ich iniciatívy No More Ransom. Ďalším príkladom spolupráce je aj tá s Googlom,“ dodáva Pardubská.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech