Event týždňa: Mentors Night v Connecte

  • Tento štvrtok sa v Connecte uskutoční už v poradí tretia Mentors Night. Podujatie, ktoré si nemôžete nechať len tak ujsť.
image_1395007414.jpeg
  • Tento štvrtok sa v Connecte uskutoční už v poradí tretia Mentors Night. Podujatie, ktoré si nemôžete nechať len tak ujsť.

 Connect patrí medzi najvychytenejšie coworkingové miesta na Slovensku. Mnohé startupy využívajú jeho priestory na meetingy, brainstormingy, mentoring, diskusie alebo podujatia. Tých má Connect za sebou mnoho a kopa ho ešte čaká. Jedným z takých je aj tohtotýždňová noc mentorov – Mentors Night.

Event sa bude konať vo štvrtok, 20.3.2014, práve v priestoroch Connectu. A o čo ide? Mentors Night je podujatie najmä (ale nielen) pre startupy, ktoré sa práve rozbiehajú. V takej fáze je jednou z najcennejších vecí rada od skúsenejšieho kolegu alebo človeka z „fachu“, ktorý je pre mladú firmu akýmsi mentorom. Tentokrát prijali pozvanie Pavol Hlubina z Profit-u, Petra Jankovičová z Triad Advertising Praha a ďalší. Každý projekt, ktorý bude na podujatie vybraný, sa odprezentuje a získa svojho mentora. Začínajúci startupisti tak budú mať možnosť získať feedback na svoje nápady a odporúčania k ďalším podnikateľským krokom.

 

 

Nemáte svoj projekt? Nudiť sa nebudete. Stačí, ak sa chcete dozvedieť niečo nové. Prednášku „Marketing vo vyhľadávačoch pre startup“ bude mať na starosti jeden z najpovolanejších – Juraj Sasko z Visibility. Pripravená je aj druhá prednáška, ktorej tému však organizátori zatiaľ nezverejnili. Ako to už na takýchto podujatia býva, po oficiálnej časti programu bude priestor na networking medzi jednotlivými účastníkmi.

Pre záujemcov sú k dispozícii vstupenky cez Eventbrite. V prípade, že máte záujem o mentoring a chcete prihlásiť svoj projekt, vyplňte tento formulár.

Ah, zabudol som na veľmi podstatnú informáciu! Celé to vypukne o 18.00.

Príjemné connectovanie!

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech