GAMIFICATION: Herným dizajnom k lepším službám a produktom

Popis udalosti
Ako planéta nahráme 3 000 000 000 hodín týždenne. Vďaka čomu vedia hry vyvolávať taký vysoký engagement a ako to využiť v biznise?

ABOUT THIS EVENT:
To, že chceme do hier investovať náš čas a energiu nie je náhoda. Herný dizajn vie, ako pracovať s našou vnútornou motiváciou a pozornosťou. Vieme si niečo z jeho princípov požičať a využiť pri dizajne reálnych produktov a služieb? Na túto otázku ponúka odpoveď koncept „gamification“ – využívania herných prvkov v nehernom prostredí. Táto prednáške ti ukáže ako sa dívať na riešenie problémov skrz optiku herného dizajnéra. Predostrie ti čo presne gamification je, aké môže mať využitie, aké nástroje využíva a čo môže priniesť biznisu.

SPEAKER: Oliver Šimko
Oliver založil a momentálne vedie Luducrafts – gamifikačné štúdio, ktoré vyvíja na mieru šité riešenia postavené na princípoch herného dizajnu, behaviorálnych vied a metodiky design thinking. Od roku 2014 má Luducrafts na konte spoluprácu so spoločnosťami ako Slovenská sporiteľňa, innogy, Sygic, alebo Slovak Telekom. Svoju misiu rozšíril o snahu priniesť nové edukačné nástroje, ktoré by podporovali aktívne občianstvo. Jedným z príkladov je konšpiračná hra oBLUDnosti, ktorej je spoluautor.

AGENDA:
1. Prednáška
2. Diskusia a priestor na tvoje zvedavé otázky :)

Kúp si svoj lístok už dnes, počet je obmedzený! Tešíme sa na teba!