EXKLUZÍVNE VIDEO: Rodisko mafiánskeho bosa Černáka zaplnili čierne limuzíny a hrubokrkí muži

  • 25 rokov po uväznení Mikuláša Černáka sa do Telgártu vrátila mafia
  • Vyholení muži so zlatými reťazami na krku postávali na ulici s vencami v ruke
Rodisko Mikuláša Černáka zaplnili limuzíny a hrubokrkí muži.
Rodisko Mikuláša Černáka zaplnili limuzíny a hrubokrkí muži, IG/Monika Křivova, SIU/Ivan Mego
  • 25 rokov po uväznení Mikuláša Černáka sa do Telgártu vrátila mafia
  • Vyholení muži so zlatými reťazami na krku postávali na ulici s vencami v ruke

V údolí Nízkych Tatier je dedinka s približne 1 500 obyvateľmi. Jedným z nich bol v deväťdesiatych rokoch aj niekdajší bos slovenského podsvetia Mikuláš Černák. Dedinka Telgárt aj 25 rokov po jeho uväznení žije spomienkami na obdobie, keď na Slovensku vládol tento najobávanejší mafián 90-tok.

To, čo sa tam dialo pred pár hodinami, nemá obdobu. Rodisko mafiánskeho bosa Mikuláša Černáka zaplnili vyblýskané limuzíny a hrubokrkí holohlaví muži v čiernom oblečení.

Všetko sa to odohrávalo v okolí miestneho kostola. Okoloidúci ľudia len neveriacky krútili hlavami, keď sa kráčajúc pomedzi vločky snehu akoby vrátili v čase.

Muži v dlhých kabátoch a so zlatými reťazami na krku postávali na ulici s vencami v ruke. Fúkal studený vietor a ich zmraštené tváre, do ktorých narážal padajúci sneh, neveštili nič dobré.

Tesne pred kostolom stálo pohrebné auto. No a pred vstupom do Božieho domu sa nedalo nevšimnúť si naširoko rozkročeného muža s hustými čiernymi fúzami v dlhom kabáte so zdvihnutým golierom, skolenou hlavou a zlatými hodinkami na ruke.

Tento muž až príliš pripomínal bosa bosov Mikuláš Černáka. Keď po krátkom čase podišiel spred vstupu do kostola k bránke, muži s vencami vykročili k nemu. V zástupe jeden po druhom tohto muža pobozkali na líce a potriasli mu rukou.

Čítaj 10 dní zadarmo PREMIUM články

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá