Fico kritizoval Lengvarského za dovolenku. V tom čase už údajne dovolenkoval aj on sám, videli ho v Jordánsku

  • Robert Fico sa údajne nachádza v Jordánsku
  • Denníku N poslal fotografiu Fica z Jordánska čitateľ
Robert Fico
TASR/Martin Baumann
  • Robert Fico sa údajne nachádza v Jordánsku
  • Denníku N poslal fotografiu Fica z Jordánska čitateľ

Robert Fico, predseda strany SMER-SD, kritizoval ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského za to, že odišiel na dovolenku do Ománu. Fico sa však údajne v tomto čase nachádza na dovolenke v Jordánsku, informuje o tom Denník N.

Čitateľ do redakcie poslal fotografiu, na ktorej je zachytený Robert Fico na večeri so svojou priateľkou Katarínou Szalayovou. Fotografia má pochádzať z Jordánska. 

Vodu káže, víno pije

Robert Fico včera vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti Facebook, kritizoval ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského za to, že si vyrazil na dovolenku.  

„Jediné, čo by ministra zdravotníctva ospravedlňovalo, by bolo, že je pod papučou a že mu to prikázala jeho manželka. Ak má však túto dovolenku z vlastnej hlavy, tak to v hlave nemá rovnako v poriadku ako jeho stranícky šéf Matovič,“ povedal Fico. 

Denník N upozorňuje na to, že dané video nebolo natočené v jeho kancelárii na Súmračnej ulici, ale v neznámych priestoroch.

Poslankyňa NR SR za OĽaNO Romana Tabák v komentári pod videom Robertovi Ficovi odkázala, že „na spálenú kožu pomáha jogurt alebo tvaroh“.

Bru chuť (Denník N)

Posted by Zomri on Friday, December 31, 2021

Zdroj: Denník N

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie