Fico mladší s matkou už rok rozbiehajú realitku. Realita je však biznis katastrofa

  • Manželka šéfa Smeru podniká spoločne so synom Michalom
  • Ficovci sa vrhli na realitný biznis
  • Ich podnikanie však zatiaľ pôsobí ako prepadák
Expremiér s manželkou
TASR/Pavel Neubauer, Reprofoto: Modon
  • Manželka šéfa Smeru podniká spoločne so synom Michalom
  • Ficovci sa vrhli na realitný biznis
  • Ich podnikanie však zatiaľ pôsobí ako prepadák

Nikdy nie je neskoro na nový biznis, povedala si tento rok pravdepodobne manželka expremiéra Roberta Fica. Spoločne so synom Michalom sa tak začiatkom tohto roka pustili do podnikania s nehnuteľnosťami. Ich ambície neboli nízke, naopak, na webe svojej realitky sa podľa Plus 7 Dní ešte v júni snažili cieliť na zabezpečených Slovákov.

Avšak, namiesto postupného písania úspešného biznisového príbehu to s ich realitkou v súčasnosti vyzerá skôr na totálny prepadák. V ponuke totiž aktuálne nemajú žiadne byty.

Na stránke nemajú žiadnu ponuku bytov

Ešte v júni tohto roku sme ťa informovali, že po pár mesiacoch fungovania ich realitná kancelária Modon na svojom webe ponúkala iba jeden byt, ktorý sa nachádza v centre hlavného mesta. Išlo o rozsiahly apartmán v Starom Meste, za ktorý pýtali celkom 620-tisíc eur. Jedna ponuka po niekoľkých mesiacoch fungovania rozhodne nebola dobrou vizitkou realitky.

Avšak aktuálne ich stránka zíva prázdnotou a na webe nenájdeš absolútne žiadnu ponuku, čo z hľadiska biznisu pôsobí ako úplná samovražda. Nezachránia to ani atmosferické ilustračné fotografie Bratislavského hradu v hmle či ohňostroj nad dominantou hlavného mesta, ktoré pravdepodobne majú zákazníkom evokovať pocit luxusu.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje: Plus 7 Dní, Modon, ORSR, Finstat, Plus 7 dní, Archív Startitup, SME, Archív Startitup

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá