Ficov drsný odkaz Pellegrinimu: Peter, veď vyhraj voľby a nemáš so mnou problém. Bezo mňa by bol v politike ničím

  • „Ťažko si viem predstaviť, že by som sa vrátil do vlády s Róbertom Ficom,“ povedal Pellegrini
  • Robert Fico však trvá na tom, že spolupráca oboch strán by bola najlepším riešením
fico pellegrini smer
TASR/Martin Baumann
  • „Ťažko si viem predstaviť, že by som sa vrátil do vlády s Róbertom Ficom,“ povedal Pellegrini
  • Robert Fico však trvá na tom, že spolupráca oboch strán by bola najlepším riešením

Peter Pellegrini v politickej diskusii televízie Markíza Na telo povedal, že si nevie predstaviť vládu, v ktorej by bol predsedom Robert Fico. Predseda Smeru bol zaneprázdnený protestom v Rimavskej Sobote, ale už cestou z neho adresoval svojmu bývalému smeráckemu kolegovi štipľavý odkaz prostredníctvom videa na sociálnej sieti.

Peter, veď vyhraj voľby a nemáš so mnou takýto problém,“ povedal Robert Fico vo videu. Dodal, že takéto vyjadrenie sú prejavom politického amaterizmu.

Peter Pellegrini, dnes predseda strany Hlas-SD, by bol bez neho v politike ničím, keďže jeho celá kariéra sa odohrala v Smere. Po voľbách v roku 2020 sa však bývalí predsedovia vlád rozkmotrili a Pellegrini si založil vlastnú stranu.

Peter, veď vyhraj voľby a nemáš so mnou problém🤷🏻‍♂️

Posted by Robert Fico on Sunday, October 17, 2021

Ako keby odkazoval, že chce spolupracovať so stranami vládnej koalície a najmä že predčasné voľby nie sú riešením. Ale predčasné voľby sú jediným riešením,“ povedal šéf Smeru. Zopakoval, že volebná spolupráca Smeru a Hlasu je prirodzená a kľúčová.

Peter Pellegrini dnes v relácii Na telo v televízii Markíza odpovedal na otázku, či si vie predstaviť v budúcnosti vládnuť s Róbertom Ficom. Peter Pellegrini najprv neodpovedal. Povedal, že o budúcej vláde rozhodnú ľudia pri voľbách a za otázku poďakoval.

Neskôr sa však k odpovedi vrátil: „Ťažko si viem predstaviť, že by som sa vrátil do vlády s Róbertom Ficom.“

Zdroj: Markíza

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie