Finančná správa hľadá nových ľudí: Na jednej z pozícií si dokážeš zarobiť aj 2 500 eur

  • Finančná správa k sebe hľadá posilu
  • Obsadzuje viacero pracovných pozícií
Ilustračné foto
Ilustračné foto, Archív Canva
  • Finančná správa k sebe hľadá posilu
  • Obsadzuje viacero pracovných pozícií

Finančná správa k sebe hľadá nových ľudí. Ak si obdobnú informáciu za posledné obdobie už postrehol, nezúfaj, finančná správa hľadá ľudí na stále nové a ďalšie pracovné pozície.

Ako uviedli na sociálnej sieti, ľudí hľadajú na pracovnú pozíciu referenta stáleho daňového dozoru, SCÚ Senica, ďalej analytika FR SR Štúrovo, ale aj Java programátora FR SR, Bratislava a Banská Bystrica.

Referent stáleho daňového dozoru

Hlavnou náplňou tejto práce bude vykonávanie stáleho daňového dozoru na úrovni stanice colného úradu.

Od uchádzača sa očakáva minimálne úplne stredné vzdelanie, alebo vyššie odborné vzdelanie, ďalej sa vyžaduje spĺňanie podmienok ako – ovládanie štátneho jazyka, schopností a osobnostných vlastností občana, psychologické vyšetrenie, previerka fyzickej zdatnosti. Miesto výkonu štátnej služby je v Leopoldove.

Finančná správa na túto pozíciu ponúka 921 €. Okrem toho sa 507 € maximálnu výšku prídavku za výsluhu rokov (percentuálny podiel z funkčného platu odstupňovaný podľa dĺžky započítateľnej praxe) posudzuje individuálne + osobný príplatok možno priznať najskôr po uplynutí jedného mesiaca od prijatia do služobného pomeru + hodnostný príplatok.

Predpokladaný termín nástupu je 15. januára 2024. Termín na podanie žiadosti máš do konca novembra 2023.

Analytik

Hlavnou náplňou tejto práce bude: Vykonávanie činnosti v oblasti sledovania a vyhodnocovania databáz a informačných systémov finančnej správy v súvislosti s colným konaním, ďalej zber a spracovávanie údajov pokročilými analytickými metódami, analýza a vyhodnotenie údajov v súvislosti s colným konaním a colnou kontrolu.

Od analytika sa taktiež očakáva zabezpečovanie poradných činností z oblasti využitia IT pri hromadnom spracovaní dát pre jednotlivé organizačné útvary FR SR za účelom zvýšenia efektivity práce v oblasti analýzy rizika. Spolupráca pri vývoji informačných systémov FS a predkladanie používateľských požiadaviek na zabezpečenie ich aktualizácie, podieľanie sa na tvorbe a vývoji softvérových nástrojov slúžiacich na analýzu rizík a mnoho ďalšieho.

Miesto výkonu práce je Štúrovo a od uchádzača sa požaduje vysokoškolské vzdelanie II. stupňa. Za túto prácu dostaneš mesačne 1 257,50 € + prídavok za výsluhu rokov + osobný príplatok možno priznať najskôr po uplynutí jedného mesiaca od prijatia do služobného pomeru. Termín podania žiadosti je najneskôr do 26. 11. 2023.

Java programátor

Finančné riaditeľstvo SR, sekcia informatiky odbor stratégie a rozvoja IT služieb oddelenie vývoja IT služieb hľadá Java programátora do Bratislavy a Banskej Bystrice.

Hlavnou náplňou práce bude napríklad preverovanie a riešenie zistených problémov v produkčných systémoch (tretia úroveň podpory), programovanie zmien v systémoch podľa požiadaviek v jazykoch/technikách: java (rôzne verzie a platformy vrátane mobilných), javascript, typescript, HTML5, SQL. Ďalej taktiež programovanie automatizovaných testov (backendové i frontendové), spolupráca na tvorbe a pripomienkovaní návrhov realizácie zmien od dodávateľov a mnoho ďalšieho.

Platové podmienky: 2 500,00 € ( z toho 1 257,50 € funkčný plat) + 692 € maximálna výška prídavku za výsluhu rokov (percentuálny podiel z funkčného platu odstupňovaný podľa dĺžky započítateľnej praxe) sa posudzuje individuálne + osobný príplatok.

Termín na podanie žiadostí je najneskôr do 10. 12. 2023 a predpokladaný termín nástupu je 15. januára 2024, tak ako aj pri iných pracovných pozíciách Finančnej správy.

Zdroje: Facebook/Finančná správa, FS/referent stáleho daňového dozoru, FS/analytik, FS/Java programátor

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá