Gáboríkovci bývajú v milionárskej štvrti, Hamšík má svoje ihrisko. Slovenskí športovci si doprajú okázalý luxus

  • Ich honosné vily stáli státisíce či dokonca milióny eur
  • Dominika Cibulková je známa tým, že rada ukazuje svoj luxus
  • Marek Hamšík má na dvore ihrisko, na ktorom trénuje, a Gáboríkovci sídlia v trenčianskej milionárskej štvrti
Luxusné bývania športovcov
Facebook/Dominika Cibulková, Facebook/Marek Hamsik
  • Ich honosné vily stáli státisíce či dokonca milióny eur
  • Dominika Cibulková je známa tým, že rada ukazuje svoj luxus
  • Marek Hamšík má na dvore ihrisko, na ktorom trénuje, a Gáboríkovci sídlia v trenčianskej milionárskej štvrti

Ich prepychové vily dopĺňajú bazény či dokonca ihriská, na ktorých môžu trénovať svoj obľúbený šport. Môžu si to však dovoliť, keďže si to poctivo odpracovali krvou a potom. Niektorí z nich si svoje súkromie strážia, no iní ho zase vo veľkom prezentujú na svojich sociálnych sieťach. 

Dominika Cibulková je na Slovensku najviditeľnejšou bývalou športovkyňou. Každý už mal príležitosť nahliadnuť do jej domu prostredníctvom jej Instagramu. Gáboríkovci bývajú v luxusnej miliónovej štvrti a do okien pozerajú Martinovi Škrtelovi či Mariánovi Hossovi.

Ani Marek Hamšík sa netají tým, že má hŕbu peňazí, ktorú si náležite užíva. Kým je odcestovaný kvôli futbalu, svoju rodinu necháva vo vile neďaleko Banskej Bystrice. 

Dominika Cibulková v nadživotnej veľkosti na stene

Najznámejšia bývalá slovenská tenistka sa nebojí ukazovať svoj luxus. Keďže je z nej influencerka a podnikateľka, zarába milióny aj napriek tomu, že už je na športovom dôchodku. Naplno sa venuje svojmu synovi a manželovi, no nezabúda ani na sociálne siete, kde denne pribúda niekoľko príspevkov. 

Nedávno sa v slovenských médiách rozšírila správa o krádeži, o ktorej sme písali aj my. Išlo práve o luxusný byt Dominiky Cibulkovej. Podľa viacerých informácií sama pozvala zlodejov do svojho príbytku, keďže zverejňovala svoje fotky z dovolenky na sociálnych sieťach a nepozerala pri tom na to, že ju na Instagrame sleduje niekoľko tisíc ľudí. 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Napriek tomu naďalej žije v luxuse a nedávnu udalosť si k srdcu príliš neberie. Minulosť nechala za sebou a ide ďalej, čo je naozaj obdivuhodné.

Byt bývalej tenistky sa nachádza v centre Bratislavy. Dominuje v ňom niekoľko originálnych malieb. Na jednej zo stien visí dokonca obraz s fotografiou slávnej bývalej športovkyne v nadživotnej veľkosti.

Nechýba ani na mieru robená knižnica, luxusná obývačka, kúpeľňa či socha umelca Viktora Freša. Dominikin domov do detailov popísal aj portál eReport.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

K bytu v centre hlavného mesta patrí obrovská terasa, ktorú rodinka využíva na relax a párty. Nehnuteľnosť má vyše stosedemdesiat metrov štvorcových a jeho cena sa odhaduje na približne 500-tisíc eur.

Gaboríkovci v luxusnej štvrti športovcov

Jeden z najlepších hokejistov na Slovensku sa pred pár rokmi oženil s tanečnicou Ivanou Surovcovou. Najprv bývali v Los Angeles, kde Marián hrával, no po skončení kariéry sa s rodinou presťahoval do luxusného domu v Trenčíne. 

Ako uviedol aj portál Šport24, ich príbytok sa nachádza v štvrti, kde býva aj Martin Škrtel, ktorý sa po 17 rokoch vrátil na Slovensko. Jedným zo susedov Gáboríkovcov je aj hokejistov kolega Marián Hossa. Domy v tejto luxusnej časti Trenčína sú extrémne drahé a ich hodnota sa odhaduje na 2 milióny eur. 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

Aj manželia Gaboríkovci svoje súkromie na sociálnych sieťach zverejňujú vo veľkej miere. Pravdou je, že si vo svojom príbytku vytvorili veľmi fotogenické prostredie ladené prevažne do svetlých farieb. Dôvodom je aj to, že Ivana sa venuje propagáciám a spoluprácam s rôznymi značkami na Instagrame. 

Fotky, ktoré Ivana zverejňuje na sociálnych sieťach, ukazujú veľký luxus. Rodinka si môže užívať priestrannú kuchyňu, kúpeľňu, obývačku a terasu.

Na jednom zo zverejnených príspevkov Ivana zakotvila aj v spálni. V pozadí môžeme vidieť prostredie skombinované do sivo-bielych farieb.

V priestrannej kuchyni spojenej s jedálňou sa nachádzajú aj drevené schody so skleneným zábradlím.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

Škrtel so stavebnými problémami

Len nedávno sa najlepší slovenský futbalista presťahoval zo zahraničia do rodnej krajiny po sedemnástich rokoch. Dôvodom bol jeho prestup z istanbulského klubu do Trnavy.

Jeho rodným mestom je Handlová neďaleko Trenčína, v ktorej si vybudoval luxusnú vilu a susedí práve s Gaboríkovcami. 

Príbytok sa začal stavať pred piatimi rokmi v časti, ktorú Trenčania popisujú ako milionársku. Prostredie je neuveriteľne krásne a je odtiaľ vidno aj na hrad.

Martin sa však už na začiatku výstavby stretol s veľkými problémami. Robotníci údajne vykopali základy tak hlboko, že zničili korene stromov na hranici lesoparku Brezina pri Čerešňovom sade. 

zdroj: Reprofoto/Šport24

Podľa viacerých odborníkov však futbalista žiadne zákony neporušil. Dostal aj povolenie na vyrúb piatich stromov a konal podľa schváleného územného plánu mesta. Uviedol to aj portál Šport24.

Keďže sa Škrtelovci do domu práve nasťahovali, ešte sa nestihli pochváliť s hŕbou fotiek na sociálnych sieťach. Obrovská vila sa však rozkladá na veľkom pozemku a na dvore sú aj preliezačky pre syna. Vnútorné priestory zatiaľ nepoznáme, keďže rodina si svoje súkromie stráži.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Skrtel OFFICIAL (@martin37skrtel)

Marek Hamšík má vlastné futbalové ihrisko

Známe slovenské porekadlo znie: „Všade dobre, doma najlepšie.“ Drží sa ho aj fenomenálny futbalista Marek Hamšík, ktorý aktuálne oblieka dres tureckého tímu Trabzonspor. Okrem toho má na Slovensku aj pár rozbehnutých biznisov, na ktoré musí, samozrejme, dohliadať. 

Keď sa občas zatúla do rodnej vlasti, zamieri do svojho luxusného sídla v Budíne, kde býva zvyšok jeho rodiny aj vtedy, keď je futbalista odcestovaný. 

Miliónová vila pri Banskej Bystrici je obklopená vysokými múrmi, za domom majú výhľad na zeleň, keďže si vybrali miesto na kopci pod lesom. 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Hamšík (@marek_hamsik_17_official)

Vila je luxusná nielen zvonku, ale aj zvnútra. Dominuje jej najmä sklo, drevo a kameň. Podľa portálu Lepšie Bývanie rodina obľubuje prírodné materiály. Luxusnú obývačku tvorí priehľadný kozub, obrovský televízor, kožená sedacia súprava a lesknúci sa stolík z dreveného masívu. 

Ich domov je jeden nevídaný luxus, ktorý si môže dovoliť málokto. V jedálni im z plafónu visia aj krištáľové lustre. Vo vile sa taktiež nachádza miestnosť, kde ma Marek poukladané všetky svoje trofeje.

Je preto pochopiteľné, že tam svoj voľný čas trávi najradšej. Okrem toho je to určite aj na záhrade, kde má bazén, rybník a multifunkčné ihrisko. Môže si tam zahrať nielen futbal, ale aj tenis. 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Hamšík (@marek_hamsik_17_official)

Ján Krošlák so záľubou v rybárčení

Jána Krošláka nepoznáme len ako politika, ale aj ako tenistu na dôchodku. O športovcoch, ktorí odišli do politiky sme písali prednedávnom. Bývalý športovec reprezentoval Slovensko na olympiáde a na Davis Cupe. 

Domov Jána Krošláka bol kedysi len víkendovým sídlom, no po rozvode v roku 2017 sa tam presťahoval nastálo. Býva neďaleko Bratislavy v obci Vojka nad Dunajom. 

Bývalý tenista vlastní dvojposchodový dom s rozlohou 200 metrov štvorcových. Jeho záľubou je rybárčenie. Keďže priamo pred príbytkom má jazero, túto činnosť si môže užívať každý deň, z čoho je nadšený.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ján Krošlák (@jan_kroslak)

Sám Ján pre portál Šport24 povedal, že počas svojej kariéry nezarobil toľko, aby si mohol dovoliť veľký luxus. Preto je jeho dom zariadený prakticky. Na spodnom poschodí má obývačku, spálňu a kuchyňu. Hore sa nachádza herňa a izby pre jeho deti.

„Presnú sumu neviem, pretože pri 130-tisícoch som to už prestal počítať. To číslo sa však postupne zvyšovalo po rôznych vnútorných dorábkach. Pôvodná katalógová cena bola zhruba 250-tisíc eur a približne takú cenu môže mať aj v súčasnosti,“ povedal.

Zdroje: eReport, Šport24, Šport24, Lepšie Bývanie, Šport24

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie