Luxusný byt Dominiky Cibulkovej v noci vykradli. Zrejme urobila chybu, ktorú robíš aj ty

  • Dominika Cibulková vlastní byt v Bratislavskom Starom Meste
  • Včera v nočných hodinách bol tento byt vykradnutý
Dominika Cibulková/Michal Navara
Dominika Cibulková/Michal Navara, TASR/Pavol Zachar TASR/KR PZ/Žilina
  • Dominika Cibulková vlastní byt v Bratislavskom Starom Meste
  • Včera v nočných hodinách bol tento byt vykradnutý

Podľa informácií, ktoré uviedla TV JOJ, mali v noci zo soboty na nedeľu vykradnúť jeden z bytov v Starom Meste v Bratislave. Tento byt patrí Dominike Cibulkovej. Tá vlastní okrem tohto bytu viacero nehnuteľností.

Informovala o tom aj Polícia SR na svojom Facebooku, ktorá uviedla, že „Policajti bratislavskej krajskej kriminálky vyšetrujú okolnosti vlámania do jedného z bytov v bratislavskom Starom meste, ku ktorému došlo dnes v nočných hodinách.“

NOČNÚ KRÁDEŽ V JEDNOM Z BYTOV V CENTRE BRATISLAVY UŽ VYŠETRUJEME👉Policajti bratislavskej krajskej kriminálky…

Posted by Polícia SR – Bratislavský kraj on Sunday, September 19, 2021

Bližšie informácie zatiaľ známe nie sú a vzhľadom na súčasný stav vo vyšetrovaní nemôžu byť ani poskytnuté. Avšak hasiči a policajti už dnes ráno zaisťovali stopy na streche bytového komplexu. TV JOJ oslovila Michala Navaru, manžela Dominiky Cibulkovej, aby sa v tejto súvislosti vyjadril k udalosti. Situáciu však odmietol akokoľvek komentovať.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

K udalosti sa zatiaľ nevyjadrila ani samotná Dominika Cibulková. Bývalá tenistka je známa svojou láskou k luxusným veciam, dá sa preto predpokladať, že škody budú obrovské. Lupiči využili situáciu, keďže vedeli, že Dominika je na dovolenke v Toskánsku. Urobila totiž chybu, pred ktorou varuje polícia prakticky neustále – na sociálne siete pridávala fotografie z dovolenky.

Zlodeji tak vedeli, že Cibulková nie je doma. Nie je to prvý raz, čo bývalá športovkyňa takpovediac „pozvala“ zlodejov. Keď bola v pôrodnici, vykradli jej chalupu v Plaveckom Podhradí. V minulosti zase zverejnila fotografiu občianskych preukazov svojho dnes už manžela Michala Navaru. Problémom bolo, že na fotke boli jasne vidieť aj osobné údaje, hoci Cibulková chcela ukázať rozdiel na dvoch fotografiách tváre.

Zdroje: Facebook, Instagram, TV JOJ

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech