Hell už začal vyrábať aj energetické kávy. Promuje ich Bruce Willis a prichádzajú v 3 príchutiach

  • Spoločnosť HELL ENERGY, ktorá vyrába energetické nápoje, rozšírila svoje portfólio o nový nápoj s pravým kávovým extraktom
  • Hollywoodska legenda Bruce Willis vie oceniť kvalitu a už po druhýkrát spolupracuje so svetovo uznávanou značkou
  • ENERGY COFFEE sú dostupné v troch variantoch, majú lahodnú chuť a sú bez konzervačných látok
Hell energy drink
HELL ENERGY/Startitup
  • Spoločnosť HELL ENERGY, ktorá vyrába energetické nápoje, rozšírila svoje portfólio o nový nápoj s pravým kávovým extraktom
  • Hollywoodska legenda Bruce Willis vie oceniť kvalitu a už po druhýkrát spolupracuje so svetovo uznávanou značkou
  • ENERGY COFFEE sú dostupné v troch variantoch, majú lahodnú chuť a sú bez konzervačných látok

Energetické kávy v plechovke čoraz viac získavajú na popularite, a to hlavne z dôvodu, že žijeme vo veľmi hektickej dobe. Klasická zalievaná káva sa dostáva do úzadia a ľudia vyhľadávajú produkty, ktoré dokážu rýchlo a jednoducho doplniť chýbajúcu energiu a odstrániť vyčerpanosť.

Prieskum Slovákov (vzorka 1 050 respondentov) ukázal, že káva je dôležitou súčasťou života mnohých ľudí a až 90 % opýtaných si ju vychutnáva každý deň. 8 z 10 ľudí si dopraje kávu hneď po prebudení a výrazná chuť sa im automaticky spája s energiou a začiatkom nového dňa.

Môže byť plechovka lepšou náhradou tradičnej kávy?

Spoločnosť HELL ENERGY, ktorá je známa vďaka energetickým nápojom, už dlhšiu dobu plánovala príchod na slovenský trh s úplne novým produktom, ktorý pre klasickú kávu predstavuje výraznú konkurenciu.

Jasným cieľom bolo zachovať funkčnosť nového produktu v kombinácii s už zabehnutou vysokou kvalitou a originalitou. Výsledkom je ENERGY COFFEE, osviežujúca novinka, ktorá kombinuje lahodnú kávu s mliekom a zároveň spĺňa funkcie energetických nápojov.

zdroj: Startitup
 

3 varianty plné energie: Latte, Slim latte a Cappuccino

Všetky 3 varianty sú výťažky z káv arabica a robusta. Obsah kofeínu v nich je 40 miligramov na 100 mililitrov obsahu plechovky, čo znamená, že energetický drink má viac kofeínu ako štandardná presso káva, vďaka čomu svojmu účelu poslúži omnoho viac. Obsahuje až 75 % mlieka, ktoré dodáva káve jedinečnú a nezameniteľnú chuť.

Veľmi obľúbený je práve variant Slim latte, pretože obsahuje 75 % nízkotučného mlieka a je bez pridaného cukru. Špeciálnu chuť mu dodáva štipka bourbon vanilky. 

Značka HELL ENERGY sa vždy prezentovala ako dôležitá súčasť dňa nabitého energiou. Nová séria fresh drinkov však teraz umožňuje aj energetický štart nového dňa a vo forme Capuccino či Latte uspokojí aj tých, ktorí radšej dávajú prednosť výraznejšej chuti.

zdroj: Startitup

Známy výrobca energetických drinkov si uvedomuje, že je potrebné chrániť naše životné prostredie, preto tieto kávové nápoje napĺňa do 100 % recyklovateľných hliníkových plechoviek. 

ENERGY COFFEE sa navyše podľa našich zistení vyrába pri vysokej teplote, ktorá zabezpečuje, že sú konzumovateľné rovnako pri izbovej teplote, ako aj vychladené.

zdroj: Startitup

Bruce Willis opäť spolupracuje so značkou HELL ENERGY

Bruce Willis má všetko, čo značka reprezentuje. Hrdí sa dynamickosťou, odvážnosťou, silou a neskrotnou energiou. O úspechu prvého spojenia legendárneho herca s obľúbeným brandom rozhodla najmä spätná väzba spotrebiteľov, hollywoodska legenda sa preto znovu vracia na televízne obrazovky aj bilbordy.

Do globálnej reklamnej kampane však okrem brand zapojil aj ďalšiu svetovú celebritu. V reklamnom spote, ktorý predstavuje nový produkt HELL ENERGY COFFEE, sa objavila aj modelka a herečka Zuleyka Rivera. 

Hell je považovaný za jeden z najlepších závodov na výrobu energetických nápojov, najmä vďaka kontinuálnej investícii do fabriky postavenej na zelenej lúke a najlepšej výrobnej linke na plechovky z roku 2017.

Vedúcu priečku si potvrdzuje aj kombináciou vysokej kvality a stále prijateľnej ceny, čo je zrejme dôvodom, prečo si Hell udržuje lukratívnu pozíciu medzi mladými ľuďmi a s Brucom Willisom má aj veľkú šancu v prípade starších generácií.

zdroj: HELL ENERGY
zdroj: HELL ENERGY

Zdroje: Tlacovespravy.sme.sk, Teraz.sk, Hellenergy.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech