Hľadajú sa šikovní a odvážni lokálni dizajnéri, značky oblečenia, šperkári a iní kreatívci a ich projekty.

  • NEPREMEŠKAJTE: POSLEDNÝCH PÁR DNÍ REGISTRÁCIE NA URBAN MARKET. POĎTE DO TOHO!
zdroj: Urban Market
  • NEPREMEŠKAJTE: POSLEDNÝCH PÁR DNÍ REGISTRÁCIE NA URBAN MARKET. POĎTE DO TOHO!

Urban Market v roku 2019 oslavuje svoj jubilejný 10. ročník. Tentokrát spolu s festivalom GRAPE. 10 rokov spoločne! Aj ty môžeš byť súčasťou oslavy dizajnu, módy a kreatívnej tvorby. Poďte ukázať svoju tvorbu na Urban Market 2019 (Summer Edition) na Grape festival 2019. Každoročne sa odprezentuje vyše 50 značiek. Teraz hľadáme práve vás.

Registrácia:

FORMULÁR

PODMIENKY & DOKUMENTY

KONTAKT: [email protected]

Viac info na webe www.urbanmarket.sk.

zdroj: Urban Market

Registrácia končí: 14. 07. 2019

Dátum konania podujatia: 09. – 10. 08. 2019

Miesto konania podujatia: GRAPE FESTIVAL | Letisko Piešťany, Žilinská cesta 597/81, 921 01 Piešťany

zdroj: Urban Market

Urban Market je unikátnym podujatím, vďaka ktorému sa široká verejnosť stretáva s umeleckou, dizajnérskou a kreatívnou scénou. Návštevníci tak môžu podporiť lokálnu tvorbu a kúpiť si unikátne výrobky od tvorcov zo Slovenska, ale aj okolitých krajín. Súčasťou každej edície je aj bohatý kultúrny program a vzdelávacie aktivity. Ambíciou je byť alternatívou ku “komerčne” orientovaným mestským trhom a veľkému množstvu tzv. hand-made trhov. Zámerom je totiž primárne podpora kvalitného kreatívneho priemyslu a dizajnérskej tvorby. Veríme, že aj kreatívna tvorba a umenie môžu prispieť k vyššej kvalite života. Aj ty sa môžeš stať súčasťou dizajnovej zóny. Stačí sa zaregistrovať!

Súčasťou dizajnovej zóny budú workshopy a bohatý pódiový program plný diskusií, prezentácii, rozhovorov, dj setov a premietaní v spoluprácí s portálom STARTITUP a Rádio_FM.

 

Grape festival sa koná už po desiaty raz na letisku v Piešťanoch. Posledné štyri ročníky boli vypredané, na letisku sa tak počas dvoch dní „premlelo“ 20 000 návštevníkov.  Grape je známy nielen skvelým hudobným výberom, ktorí tento raz zahŕňa Chvrches, Tove Lo, The Kooks, Rudimental live, John Hopkins live, The Vaccines a mnohých ďalších, ale aj dôrazom na vizuálnu stránku. Jeho nepostrádateľnou a obľúbenou súčasťou sú každoročné témy a dress code, ktoré zvyknú organizátori odhaľovať v júli pred festivalom.

FB EVENT – Urban Market 2019 (Summer Edition): https://www.facebook.com/events/2480325478760435/

FB EVENT – Grape festival 2019: https://www.facebook.com/events/2036077203372119/

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK