Hotelová sieť prišla s geniálnym nápadom. Takýto home office si doma neurobíš

  • Myšlienka, s ktorou prišla táto hotelová sieť, je absolútne geniálna
  • Izbu si môžeš prenajať na prácu, a popritom si aj zacvičíš
even
instagram.com/evenhotels
  • Myšlienka, s ktorou prišla táto hotelová sieť, je absolútne geniálna
  • Izbu si môžeš prenajať na prácu, a popritom si aj zacvičíš

Svetová pandémia ovplyvnila takmer každé jedno odvetvie, no hotely to pociťujú ešte o niečo viac, než ktokoľvek iný. Turizmus sa dostal úplne na nulu, a väčšina hotelov tak zíva prázdnotou. Sú však ľudia, ktorí dokážu prísť s geniálnym nápadom aj v najhoršom – a ako informuje Forbes, sieti hotelov EVEN sa to celkom určite podarilo. 

Ľudia začali pri home office priberať

InterContinental Hotels Group je medzinárodnou skupinou, pod ktorú patrí sieť viacerých luxusných hotelov po celom svete (okrem iných napríklad aj Crowne Plaza, Holiday Inn, InterContinental či Regent). Patrí sem však aj sieť hotelov EVEN, od ktorých marketérov by sa mohli učiť mnohí. 

Táto sieť totiž prišla so skvelou reakciou na fakt, že množstvo ľudí má po tohtoročnom prechode na čiastočný či úplný home office jeden spoločný problém – a to nárast hmotnosti. Zmena zaužívanej rutiny, častejšie jedenie, stres či menej pohybu spôsobili, že ľudia začali priberať, čo podľa tejto štúdie potvrdilo až 22 % ľudí.

Boostni svoj imunitný systém prirodzenou cestou vďaka týmto 6 tipom

Prioritou siete EVEN je dlhodobo zdravie

Sieť EVEN Hotels vznikla v rok 2014, a už vtedy bolo jej prioritou to, aby sa stala voľbou číslo 1 pre cestovateľov, ktorí uprednostňujú zdravý životný štýl. Za zmienku stojí napríklad to, že ako informujú aj na svojej facebookovej fanpage, každá jedna izba je vybavená pomôckami na cvičenie, a personál vám ochotne dodá aj inštruktážne cvičebné videá podľa vášho želania.

Každý hotel navyše disponuje aj vlastným fitness centrom, ktoré je 3x väčšie, ako priemerné fitká v hoteloch, a disponuje profesionálnym fitness vybavením. 

Nápad, ktorý pomôže všetkým

Sieť hotelov EVEN teraz prišla so skvelou ponukou, ktorá pomôže všetkým – ako pracujúcim ľuďom, ktorí chcú zamakať na svojej kondičke, tak aj hotelu samotnému, ktorému sa takýmto spôsobom znížia tohtoročné straty.

Hotel totiž zaradil do ponuky prenajatie “fitness” hotelovej izby počas dňa, čo znamená, že ľudia sem môžu prísť ráno, z izby klasicky pracovať, a počas páuz si môžu dopriať poriadnu rozcvičku. Hotel okrem toho ponúka možnosť priniesť zabalené zdravé jedlo priamo na izbu.

Prijal by si takúto možnosť ubytovania sa aj na Slovensku?

Ide teda o skvelú alternatívu pre ľudí, ktorí chcú spojiť príjemné s užitočným, a popri sedavej práci chcú niečo spraviť aj pre svoje telo. Možno sa inšpirujú aj hotely na Slovensku.

Zdroje: forbes.com, ncbi.nlm.nih.gov, facebook.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech