HubHub a Cambridge Innovation Centre ponúkajú viac miesta pre svojich členov vďaka novej spolupráci

  • Plánujete cestu do USA a neviete odkiaľ budete v tomto čase pracovať?
  • Členovia HubHub môžu odteraz využívať coworkingové priestory Cambridge Innovation Centre (CIC).
  • Plánujete cestu do USA a neviete odkiaľ budete v tomto čase pracovať?
  • Členovia HubHub môžu odteraz využívať coworkingové priestory Cambridge Innovation Centre (CIC).

Ráno ste v Európe a popíjate kávu, neskôr v ten istý deň večeriate v USA. Lietanie za biznisom nebolo nikdy ľahšie vďaka počtu denných letov spájajúcich naše kontinenty. S dostupnosťou sa zvyšuje dopyt a ľudia majú tendenciu cestovať častejšie ako predtým. No mnohokrát sa tí, ktorí cestujú za biznisom, obávajú, že si v zahraničí nenájdu vhodné miesta na prácu.

HubHub členovia už tento problém riešiť nepotrebujú. Medzi HubHub a CIC vzniklo zaujímavé partnerstvo, ktoré spočíva aj v tom, že všetci členovia coworkingu HubHub môžu využívať priestory CIC v USA alebo Holandsku. Či už letíte do Bostonu, Miami alebo 3 ďalších miest v USA, máte prístup k priestorom CIC, ktoré disponujú skvelou sieťou podnikateľov a pomôžu vášmu biznisu rásť a načerpať novú inšpiráciu.

zdroj: HubHub

HubHub je súčasťou viacerých projektov, ktoré sa zaoberajú rozpoznávaním talentov a vzdelávaním a podporil aj projekty mnohých neziskových organizácií pôsobiacich na lokálnej a medzinárodnej úrovni, napr.: FTRNW, Geek Girls Carrots alebo Startup Grind.

CIC sa teší ako privíta členov HubHub počas ich ciest. Táto spolupráca ponúka nový spôsob, ako prepájať biznisy z rôznych kontinentov, čo môže byť veľmi zaujímavé.

Stručne povedané Cambridge Innovation Center

CIC a HubHub majú spoločného viac, ​​ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Od roku 1999 CIC podporuje podnikateľov, ktorí budujú rýchlo rastúce projekty a dnes je domovom pre viac ako 3 500 spoločností. Spolupracuje s lokálnymi partnermi a vytvára silnú sieť kontaktov, ktorá pomáha podnikateľom v prístupe k spolupráci a vytváraní nových projektov a startupov.

zdroj: HubHub

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech