Hviezda MMA ponúkla Mikeovi Tysonovi rozprávkovú sumu za jediný zápas. Legenda to odmietla, má na to dôvod

  • Mike Tyson dostal ponuku na zápas MMA, za ktorý by dostal až 18 miliónov dolárov
  • Tyson by sa ale rád vrátil ku klasickému profesionálnemu boxovaniu a preto odmietol
Mike Tyson
SITA/AP/Marlene Karas
  • Mike Tyson dostal ponuku na zápas MMA, za ktorý by dostal až 18 miliónov dolárov
  • Tyson by sa ale rád vrátil ku klasickému profesionálnemu boxovaniu a preto odmietol

18 miliónov dolárov za jediný zápas MMA. Takúto rozprávkovú ponuku dostal legendárny boxer Mike Tyson od inej legendy, zápasníka MMA Wanderleia Silvu. S Tysonom si to chcel rozdať voľným štýlom bez rukavíc, píše športový portál Sport Bible.

Boxerská legenda však o takýto druh športu nemá záujem. Mike Tyson sa chce vrátiť k profesionálnemu boxu, no preferuje tradičný spôsob zápasu s rukavicami. 

Mike Tyson by podľa jeho trénera zvládol akýkoľvek zápas. Rafael Codeiro, ktorý boxerskú legendu trénuje, povedal, že Tyson má silu a rýchlosť ako 21-ročný mladík. Jeho potenciálny súper Wanderlei Silva však tiež nie je žiadna padavka. Má prezývku „vrah so sekerou“ a podobne ako Tyson je vo svojom športe žijúcou legendou. 

Ako hovorí Codeiro pre portál Sport Bible, Tyson sa iba nedávno vrátil k tréningom, s čím sa pochválil aj na sociálnych sieťach. Codeira jeho zverenec prekvapil.

Ako sme začali trénovať, povedal som si, môj Bože! Neviem, čo čakať od chlapa, čo nenasadil rukavice už hádam desať rokov. Ale nečakal som to, čo som videl. Videl som chlapíka rýchleho, silného, ako chlap čo má 21 či 22 rokov,“ cituje Sport Bible Tysonovho trénera z Brazílie.

Vo svojej kariére som trénoval veľa boxerov v ťažkej váhe, s veľkým rešpektom ku každému. Ale on je minimálne taký silný, ako Wanderlei Silva dnes,“ dodal tréner.

Zdroj: SportBible

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech