IKEA dnes v Košiciach otvorila svoj kiosk. Takto to tam vyzerá

  • Práve dnes sa IKEA priblížila aj Košičanom, otvorila tu pop-up
  • Nájsť ho môžeš na prízemí obchodného domu Aupark na Námestí osloboditeľov
ikea (2)
IKEA
  • Práve dnes sa IKEA priblížila aj Košičanom, otvorila tu pop-up
  • Nájsť ho môžeš na prízemí obchodného domu Aupark na Námestí osloboditeľov

Košičania sa už dnes budú môcť vďaka IKEA kiosku priblížiť švédskemu nábytkovému konceptu a naplánovať si svoj domov v minimalistickom škandinávskom štýle. Ide o druhý slovenský koncept vôbec.

Nájdeš ho na prízemí košického obchodného domu Aupark na Námestí osloboditeľov. Aj dizajn celého stánku sa bude niesť v charakteristickom štýle, kiosku dominujú prírodné materiály. Otvorený bude od deviatej do deviatej, každý pracovný deň.

Záleží nám na tom, aby sme boli k našim zákazníkom čo najbližšie a umožnili im pohodlné nakupovanie spolu s vysokým štandardom našich doplnkových služieb. V rámci tejto stratégie testuje IKEA rôzne koncepty pop-up formátov v niekoľkých štátoch po celom svete. Do regiónu východného Slovenska sme chceli priniesť našu expertízu v zariaďovaní domácností a obchodných priestorov,“ vyjadril sa Ján Petráško, manažér IKEA Pop-up store v Košiciach s tým, že v ňom pomôžu zákazníkom s plánovaním interiéru, ale aj s online nákupom.

zdroj: IKEA

Ak chceš svoj interiér naplánovať spolu so zamestnancom IKEA, bude ti tento benefit umožnený zadarmo. Jedinou výnimkou služby Plánovanie kuchýň, na ktorú sa budeš môcť objednať iba vopred od 15.1.2020 na stránke www.IKEA.sk/Kosice a ktorá bude spoplatnená sumou 35 eur. Sumu ti však z poplatku za kuchyne okamžite odrátajú.

Plánovanie kuchýň je tým jediným, čo ti IKEA ukladá ako povinnosť na objednanie. Iné služby si budeš môcť vyriešiť v pop-upe kedykoľvek a zadarmo.

zdroj: IKEA

Prvých 50 zákazníkov

Ak sa poponáhľaš, zaradíš sa k prvým päťdesiatim zákazníkom, ktorí využijú plánovanie so zamestnancami, IKEA má pre teba pripravený špeciálny darček. Odmení ťa možnosťou vyzdvihnúť objednávky vo výdajnom mieste v Košiciach zadarmo. Inak stojí vyzdvihnutie tvojej objednávky 15 eur.

„Projekt je momentálne v testovacej fáze a bude vyhodnotený po 3 mesiacoch. IKEA Pop-up Košice sa bude nachádzať na prízemí obchodného domu Aupark Košice minimálne po dobu 6 mesiacov,“ dodáva Lucia Klečková, projekt líderka IKEA Pop-up Košice.

zdroj: IKEA

IKEA má s pop-upmi skúsenosti

Okrem košickej novinky sa už takýto pop-up store na Slovensku konal. Nešlo o pop-up v pravom slova zmysle, Švédi ho nazvali Spánkovým barom, kde si si mohol v auguste príjemne oddýchnuť.

Nábytkársky gigant vtedy pre teba pripravil na bratislavskom Trnavskom mýte pre Istropolisom doslova vysunutú spálňu.

zdroj: StartitUp

Ak si chceš o celom oddychovom hygge koncepte prečítať viac, klikaj SEM.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech