IKEA Family sa mení. Má nové výhody pre členov a dáva zbohom oranžovej

  • IKEA dáva zbohom oranžovej
  • Jej klub IKEA Family prináša nové výhody pre členov a značka ho obliekla do modrej farby
INOPA
archív IKEA, wikimedia.org-Ben MacLeod
  • IKEA dáva zbohom oranžovej
  • Jej klub IKEA Family prináša nové výhody pre členov a značka ho obliekla do modrej farby

IKEA Family je jedným z najväčších zákazníckych klubov na svete. Cieľom nábytkárskeho reťazca je, aby bol aj tým najlepším. Na Slovensku má viac ako 300 000 členov. Typický oranžový dizajn vernostného klubu IKEA Family bol navrhnutý v roku 2005 a upravený v roku 2013. Odvtedy sa toho veľa zmenilo, a tak sa IKEA rozhodla pre aktualizáciu vizualného štýlu.

„Nový vizuálny výraz je oveľa flexibilnejší a modernejší – približuje sa viac značke IKEA. To umožní byť viditeľnejší v celkovej IKEA komunikácii. Je lepšie prispôsobený pre dnešné rôznorodé digitálne mediálne prostredie,” vyjadrila sa spoločnosť. 

Chcete žiť udržateľnejšie, ale neviete ako? Vyskúšajte našu novú aplikáciu IKEA Better Living! Nájdete v nej 75…

Gepostet von IKEA am Freitag, 10. Mai 2019

Nový klub IKEA Family predstavil v auguste na všetkých trhoch Ingka rovnaké základné výhody pre členov spolu s celkom novou vizuálnou identitou. Ak si členom IKEA Family, čoraz častejšie sa budeš stretávať s osobnejším zákazníckym klubom. Ten sa snaží ponúkať relevantné výhody a komunikuje prostredníctvom tých kanálov, ktoré si ty sám vyberieš. Základné výhody zaisťujú jednotnú skúsenosť zákazníkov naprieč niekoľkými trhmi.  

Dnes vo Švédsku oslavujeme jeden z najväčších sviatkov. Kúsok Švédska u nás môžete zažiť aj v IKEA 😊 Čo je pre vás symbolom Švédska?

Gepostet von IKEA am Dienstag, 6. Juni 2017

Od septembra 2019 získajú všetci členovia IKEA Family okamžitý prístup k niekoľkým výhodám. Ako člen klubu dostaneš pri nákupe digitálny pokladničný blok, zostáva aj káva alebo čaj zadarmo pri každej návšteve reštaurácie spoločnosti. Taktiež sa môžeš zapojiť do komunitných projektov a zapojiť sa do workshopov vytvorených exluzívne pre členov. Ak sa ti ako členovi IKEA Family výrobok pri preprave či montáži poškodí, IKEA ti ho do 14 dní vymení. Samozrejmosťou sú aj členské zľavy.

Nové výhody sú pre členov k dispozícii bez ohľadu na to, ako často alebo koľko zákazník v IKEA nakupuje. „Navyše dostanú zákazníci okrem výhod aj prekvapenia ako poďakovanie – každoročnú odmenu založenú na miere ich zapojenia, nákupov a návštev. Táto odmena je naším poďakovaním,” dodáva tím IKEA.

Zmena ikonického loga 

Nábytkársky gigant zo severu, len nedávno oznámil aj zmenu jeho ikonického loga. Hoci svoje klasické modrožlté logo plánuje stále využívať ako hlavné, v digitálnom svete značka siahla po jednoduchosti. Národné farby Švédska nahradí biela v dizajne zvanom tiež Fönster (prekl. okno).

 

Svoju komunikáciu na sociálnych sieťach či na webe tak chce sprehľadniť a reaguje na fakt, že len samotný web Ikea za rok 2018 navštívilo 2,8 miliardy fanúšikov (viac si prečítaš TU).

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech