Jedáva 50 banánov denne a má miliardový majetok. Banana Girl je pre mnohých vzorom

  • Má tisícky sledovateľov a je pre mnohých ľudí inšpiráciou a útechou
  • The Banana Girl dokáže za deň zjesť až 50 banánov
  • Jej čistý majetok sa odhaduje na jeden milión dolárov
Collage Maker-14-Nov-2022-03.05-PM
Leanne Ratcliffe je Freelee youtuberkou a zároveň expertkou na fitnes., Youtube/Freelee The BananaGirl, IG/The BananaGirl
  • Má tisícky sledovateľov a je pre mnohých ľudí inšpiráciou a útechou
  • The Banana Girl dokáže za deň zjesť až 50 banánov
  • Jej čistý majetok sa odhaduje na jeden milión dolárov

Príbeh tejto mladej ženy je nesporne inšpiratívny. Svedčí o tom takmer 800-tisíc ľudí sledovateľov. Austrálčanka Leanne Ratcliffe je Freelee youtuberkou a zároveň expertkou na fitnes. „Banánové dievča“ má na spomínanej platforme dva svoje kanály, na ktorých sa venuje vegánskej strave, cvičeniu a pozitívnym zmenám v životnom štýle.

V súčasnosti sa radí medzi najvplyvnejších vegánov všetkých čias. Okrem svojho youtubového kanálu je tiež osobnou trénerkou, odborníčkou na chudnutie, vegánskou aktivistkou a autorkou niekoľkých elektronických kníh. 

Známou sa stala najmä po vyhlásení, že za svoje krásne vypracované telo vďačí vegánskej diéte, ktorá sa skladá prevažne z banánov a zemiakov. Vo svojich videách je autentická a poskytla tiež mnoho rozhovorov, kde rozpráva o ťažkých obdobiach svojho života. 

Jej YouTube kanál Freelee The Banana Girl sa stal veľmi obľúbeným. Freelee sa považuje za odborníčku na chudnutie a u žien je obľúbená najmä preto, že jej metódy zaručujú trvalé chudnutie. Sama totiž schudla 40 kíl a túto váhu sa jej darí udržiavať viac ako 16 rokov.

Vďaka svojim videám už pomohla nespočetnému množstvu žien poradiť si s hmotnosťou a čo je hlavné, váhu si aj udržať. Vo svojich videách rozoberá aj rôzne nezdravé diéty, ktorými sa snažia presadiť samozvaní nekvalifikovaní experti. 

Ako sa s Leanne Ratclife stala Freelee The Banana Girl?

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje: The BananaGirl, YouTube, ABTC, The Famous People, Famousbio

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá