Jednoduchosť a prehľadnosť – To je Casist 2

  • Casist 2 je komplexný online systém s jednoduchým a intuitívnym rozhraním. Je vhodný pre živnostníkov, ale aj malé a stredné firmy. Poskytuje nástroje na plnohodnotné vedenie agendy ľubovoľného počtu firiem.
image_1426716669.png
  • Casist 2 je komplexný online systém s jednoduchým a intuitívnym rozhraním. Je vhodný pre živnostníkov, ale aj malé a stredné firmy. Poskytuje nástroje na plnohodnotné vedenie agendy ľubovoľného počtu firiem.

 

Casist 2 je prepracovaná verzia systému Casist, ktorý spoľahlivo využívajú zákazníci už od roku 2006. Na inováciu boli použité technológie Angular od Google a Python. Samotná novinka bola existuje na trhu už od začiatku tohto roka.

 

 

Čo vlastne dokážete pomocou Casist 2 robiť?

  • Faktúry, dodacie listy, cenové ponuky a ďalšie
  • Kompletné jednoduché aj podvojné účtovníctvo
  • Výstupy DPH, Kontrolné výkazy DPH a iné a to len na jedno kliknutie

 

Obchodno-účtovných systémov je na Slovensku celá kopa. V čom je ale unikátnosť systému Casist 2?

Našou konkurenčnou výhodou je práve spoľahlivosť, nízka cena, bezpečnosť, jednoduchosť a hlavne prehľadnosť účtovania.

 

 

 

Aké sú ďalšie výhody vášho systému?

Žiadna inštalácia – Do systému sa jednoducho prihlásite pomocou vašich údajov, všetko online, a pracujete. Ak systém pridá nové funkcie, okamžite ich máte k dispozícii. Nemusíte sa obávať straty údajov v prípade, že sa Vám pokazí počítač, pretože sú v bezpečí a denne zálohované.

Jedno konto – Cez jediné prihlásenie viete spravovať neobmedzený počet firiem, či už vlastných alebo aj cudzích. Ak vám niekto pridelí prístup do ich firmy, objaví sa Vám medzi Vašimi dostupnými firmami a jednoducho sa na ňu prekliknete. Vďaka komplexnému systému práv viete dať používateľovi prístup len tam, kam potrebuje.

 

Archivácia zmien – Pred každou zmenou sa vytvorí kópia pôvodného záznamu, takže keď sa náhodou pomýlite, vždy sa viete vrátiť späť. Pri každej zmene je uložený čas zmeny a používateľ, ktorý ju vykonal.

Synchronizácia údajov – Keď pridáte alebo upravíte záznam, všetci používatelia, ktorí sa na konkrétny záznam pozerajú budú okamžite vidieť zmeny bez toho, aby museli obnovovať okno. Systém vás dokonca automaticky upozorní, ak niekto medzičasom upraví záznam, ktorý upravujete vy.

 

 

Aké novinky a vylepšenia pripravujete do budúcnosti?

Ešte v tomto roku budeme systém Casist 2 rozširovať o nové moduly ako napríklad Maloobchodná predajňa, správa bytov a nebytových priestorov alebo ubytovňa, na ktorých sa už teraz usilovne pracuje.

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech