Karol Domisch: Chceli sme poslať drink naprieč Slovenskom, ale nebolo ako

  • Momentálne prebieha kampaň na novú službu a aplikáciu Drink Invite. Oslovili sme Karola Domischa, projektového manažéra, aby nám prezradil niečo zo zákulisia.
image_1405460401.png
  • Momentálne prebieha kampaň na novú službu a aplikáciu Drink Invite. Oslovili sme Karola Domischa, projektového manažéra, aby nám prezradil niečo zo zákulisia.

Ako sa máš?
Ďakujem, dobre, ale veľmi rýchlo :)

Predstavíš nám Drink Invite?
Drink Invite je mobilná aplikácia, ktorá umožňuje posielanie reálnych drinkov prostredníctvom smartfónov. Drinky sa dajú skonzumovať v ktoromkoľvek „drink invite” bare v rámci celého Slovenska. Aktuálne ich je 200.

Ako vznikol nápad a kto s ním prišiel?
Nápad vznikol niekedy začiatkom roku 2012. Keď sme s mojim vtedajším šéfom Martinom Pučalíkom „mali akútnu potrebu poslať niekomu drink naprieč celým Slovenskom” a nemali sme ako… Teda, dalo sa zavolať do baru, siahodlho vysvetľovať čo by sme potrebovali, ale to sa nám zdalo veľmi náročné. A vtedy sme si povedali, že toto musíme zjednodušiť a priviesť do života. A podarilo sa! 

Momentálne prebieha na internete silná kampaň. Ako reagujú ľudia?
Hovorím to rád, ale opatrne – ľudia reagujú veľmi pozitívne. Páči sa im to. Zatiaľ sme v nábehovej fáze – t.j. aktivujeme bary a získavame nových používateľov, tí si aplikáciu skúšajú, komentujú, nadväzujú kontakty. Posielajú sa prvé drinky – aktuálne cca 1700, vychytávame chyby, ladíme, vylepšujeme. 

 

Kľúčovým partnerom sú pre vás bary. Ako sú tejto myšlienke naklonené?
Musím napísať že tiež pozitívne :) Bary prakticky nič nestrácajú – len získavajú, a to: Predaj produktov, Prezentáciu v aplikácii, Možnosť publikovania vlastných akcií a v neposlednom rade sú súčasťou jedinečného projektu. Áno, nič nejde ľahko, a treba povedať že od plánovania, cez vývoj, až po prezentáciu projektu naším tímom obchodných zástupcov sme sa poriadne zapotili, napísali a naprezentovali… 

Koho všetkého máte v tíme?
Najužší tím tvorí Veronikou Wimmerovou a ja, ďalej je to Roman Babuščák a Tatiana Takančíková z Garwan Consulting a Jika Jón z agentúry Nydlre, ale na vývoji sa podieľal aj Matej Rendek a Vlado Krajčovič z agentúry HELLO Europe. V širšom okruhu to je naše obchodné oddelenie, finančné oddelenie, právnik, spolupracovníci a dodávatelia tretích strán. 

Predpokladáte aj rast do ostatných krajín?
Áno. Chceme ísť aj ďalej. Máme už prejavený záujem našich kolegov z Poľska a Českej republiky. 

Kde sa vidíte o 3 roky?
Ja alebo Drink Invite? :) Ja v úspešnom riadení ďalšieho developmentu aplikácie a celkovo viac v strategickom marketingu a Drink Invite fungujúca na rozšírených platformách – Windows a web, úspešne vylepšovaná a dopĺňaná o nové funkcie, na Slovensku v 500 baroch s 20.000 aktívnymi užívateľmi a vo svete aspoň v 5tich krajinách. 

Karolovi ďakujeme za rozhovor a sluźbe Drink Invite prajeme veľa štastia 

foto: drinkinvite.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech