Kollár s transrodovou modelkou, konzervatívec z OĽaNO aj Dominik Feri. Toto sú najznámejšie sexuálne škandály politikov

  • Aj politici sú len ľudia, ktorí majú občas veľmi divné chute
  • Vybrali sme 5 sexuálnych škandálov politikov, ktoré rezonovali nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí
pjimage - 2021-08-02T150357.305
TASR/AP TASR/Jakub Kotian
  • Aj politici sú len ľudia, ktorí majú občas veľmi divné chute
  • Vybrali sme 5 sexuálnych škandálov politikov, ktoré rezonovali nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí

Na Slovensku máme mnoho politikov, s ktorými sa spájajú rôzne kauzy. Niektoré z nich sa podarilo veľmi šikovne ututlať, iné stáli dotyčných veľa.

Boris Kollár

Začneme multioteckom Borisom Kollárom, ktorého viac ako politická kariéra preslávili jeho partnerky, s ktorými má 11 detí. Zaujímavosťou je, že toľkoto potomkov má s 10 rôznymi ženami. 

V roku 2020 sa prevalilo, že predseda parlamentu posielal lacné správy transrodovej modelke Paris Nemc, ktorá v minulosti fungovala pod menom Marcel. 

Boris Kollár
zdroj: TASR/Jakub Kotian

Kollár mal modelke chváliť poprsie, opisovať svoje túžby a žiadať ju, aby mu svoje sexuálne túžby opísala aj ona.

Konverzácie sú dostupné na internete ešte aj dnes, nájdeš ich na stránke Kollárjeúchyl.com. Na webe sa nachádzajú konverzácie medzi Kollárom a viacerými ženami, taktiež fotografie nahých žien. 

zdroj: Boris Kollár/Facebook

„Áno, písal som si s ňou ešte predtým. Nerozoberajme, kedy to bolo, ale bolo to dávno, pred niekoľkými rokmi. A či si budem na internete ďalej písať? Budem si písať ďalej, lebo nevidím dôvod, aby som si súkromné veci nemohol riešiť. Táto osoba, príslušník LGBTI, mi proste napísala. Začal som s ňou komunikovať a bavil som sa na tom. Fakt to bola pre mňa zábava, v živote som ju nevidel a nestretol. Priznám sa, že som si robil žarty, bol som zvedavý, kam až je schopná zájsť. Pre mňa je toto forma relaxu, na internete si píšem s každým,“ povedal politik pre Plusku

Predseda parlamentu už v tom čase vedel, že prijímateľom správ je modelka, ktorá je v mužskom tele. To, samozrejme, z jeho správ nerobí nič protizákonné. Spomíname ich tak skôr preto, že Nemc mala od Kollára dostávať aj správy, ktorých znenie prekračuje hranice tradičnej rodiny, za ktorú sa Kollár tak veľmi bije.  

Boris Kollár
zdroj: TASR/Jakub Kotian
 

To, že sociálne siete sú Kollárovou zábavou, sme mohli zistiť už v roku 2017. Vtedy sa ukázalo, že si písal aj s vtedy maloletou chovankyňou resocializačného centra v Galante. V tejto veci začala polícia trestné stíhanie vo veci ohrozovania mravnej výchovy mládeže a Kollár tak vypovedal na polícii až 4 hodiny.

Kollár povedal, že nevedel, že mladé dievča má iba 15 rokov. Zároveň tvrdil, že ide len o balónik na odpútanie pozornosti od podstaty, že Čistému dňu nebola odňatá licencia. Zverejnenie komunikácie Kollár označil za diskreditačnú kampaň proti nemu.

Ján Herák

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroje: Pluska.sk, TV JOJ, Nitranoviny.sk, TASR, A2larm.cz, Topky.sk, Lidovky.cz, hn.online

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK