Kontroverzná aplikácia Rumblr – Tinder pre bitkárov

  • Rád si buchneš? Štve ťa, že ťa nikto momentálne neštve? Možno sa do Appstoru dostane aplikácia, ktorá ti tvoj koníček zjednoduší. Predstavujeme Rumblr, Tinder pre bitkárov.
image_1446997339.png
  • Rád si buchneš? Štve ťa, že ťa nikto momentálne neštve? Možno sa do Appstoru dostane aplikácia, ktorá ti tvoj koníček zjednoduší. Predstavujeme Rumblr, Tinder pre bitkárov.

 

Kámo, nepáči sa mi tvoj ksicht, chceš si buchnúť?“

Takto zhruba prebiehajú chat dialógy na novej aplikácií Rumblr, ktorá slúži na organizáciu pästných súbojov s neznámymi ľuďmi – niečo na štýl Fight Clubu. Rumblr funguje veľmi podobe ako datingová aplikácia (napr. Tinder), len s tým rozdielom, že stretnutia sa konajú na parkoviskách a v bočných uličkách, namiesto romantických reštaurácií. A namiesto happy endingu vyvrcholia prinajmenšom odretými päsťami.

 

 

Takto znie pitch na webstránke:

„Rumblr je appka pre rekreačných bitkárov, ktorá im umožňuje nájsť, stretnúť a buchnúť si s ostatnými bitkármi v okolí.“ Sám ideš do bitky nerád, ale baví ťa sa prizerať? Rumblr slúži aj bitkovým voyeurom: „Aby si mohol využívať Rumblr, nemusíš sa biť. Dáme ti prehľad bitiek, ktoré sa práve konajú v tvojom okolí a ktorých sa môžeš zúčastniť ako divák“ – a to všetko zadarmo!

 

Aplikácia poskytuje možnosť chatu, ako aj mapovaciu funkciu, ktorá ukazuje, kde sú ostatní užívatelia alebo bitky. Dokonca je možné vyfiltrovať iba na babské bitky alebo bitky gangov.

Aplikácia zatiaľ ešte nie je spustená v AppStore, čaká na schválenie (ktoré je v tomto prípade veľmi otázne). Momentálne sa môžete zapísať na poradovník, kde prvých 2000 adries dostane pozvánku na testovanie beta verzie.

 

 

Po monetizácií nie je zatiaľ žiadna stopa, zatiaľ to vyzerá len na pokus vybudovania veľkej komunity bitkárov. Do budúcna môže ale Rumblr slúžiť ako dobrý komunikačný kanál pre poskytovateľov materiálu pre prvú pomoc alebo pre anger management terapeutov.

 

Uvidíme, či sa to rozšíri. Určite nepodporujem volnočasové bitkárčenie, na Rumblr ma ale zaujalo niečo iné. Tým je šikovná aplikácia jednoduchej Tinder technológie na nové využitie. Nedávno sme písali o českom startupe Proudly, ktorý robí hiring podobným spôsobom. Je to intuitívne, rýchle a zábavné. Aké jednoduché, stačí si spojiť dve a dve. Kde ešte sa táto technológia dá využiť? 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech