Kotleba sa nevzdáva. Na sobotu zvoláva do Bratislavy ďalší protest proti vláde a protipandemickým opatreniam

  • Kotlebu a jeho priaznivcov to stále baví
  • Na sobotu zvolal ďalší protest
protest 17. november
TASR/Jaroslav Novák | Facebook/Hoaxy a podvody - Polícia SR
  • Kotlebu a jeho priaznivcov to stále baví
  • Na sobotu zvolal ďalší protest

Ako informuje agentúra SITA, Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba zvolala na sobotu, 12. decembra o 12:00 na Hodžovom námestí, ďalší protest.

Predseda strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba zvolal na sobotu 12. decembra protest proti vláde a protipandemickým opatreniam. 

Kotleba blokoval parlament, Matoviča nazval psychopatom. Vykázali ho zo sály

Protest s názvom Nedajme si zobrať Vianoce! by sa mal uskutočniť na Hodžovom námestí v Bratislave so začiatkom o 12:00. „Reštaurácie opäť zavreté. Testovanie pendlerov a školákov nariadené. Ústava znásilnená. Sudcovia zosmiešnení. Ľudia zotročení zas o kus viac,“ napísal na sociálnej sieti.

Pred Prezidentským palácom na Hodžovom námestí v Bratislave protestovali proti opatreniam vlády tisíce ľudí aj v utorok 17. novembra.

AKTUÁLNE: V centre Trnavy sa zhromaždil Kotleba a priaznivci extrémnej pravice. Pochodovali pred Matovičov dom

Pripojili sa k nim aj protestujúci spred Úradu vlády SR či futbaloví Ultras Slovana. Medzi rečníkmi vystúpili poslanci Národnej rady SR (NR SR) Marian Kotleba a Milan Mazurek (obaja ĽSNS), bývalý predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Ján Čarnogurský či predseda Komunistickej strany Slovenska (KSS) Jozef Hrdlička.

V ten istý deň sa ďalšie desiatky ľudí zišli pri buste Alexandra Dubčeka pred budovou NR SR, na ktorej sa zúčastnili aj predstavitelia opozičnej strany Smer – sociálna demokracia.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech