Kotleba lieky mieša s vodkou a COVID-19 nazýva akousi kráľovnou. Zas šíri nebezpečné nezmysly

  • Marian Kotleba informoval verejnosť o jeho liečbe ochorenia Covid-19 prostredníctvom videa
  • Opatrenia označil za psychopatické, korona podľa neho značí novú kráľovnú, ktorej nás chcú donútiť klaňať sa
  • Marian Kotleba informoval verejnosť o jeho liečbe ochorenia Covid-19 prostredníctvom videa
  • Opatrenia označil za psychopatické, korona podľa neho značí novú kráľovnú, ktorej nás chcú donútiť klaňať sa

„Dnes už nie je pochybností o tom, že je koronavírus umelo vytvorený,“ hovorí Marian Kotleba, ktorý aj po prekonaní COVID-19 naďalej pohŕda protipandemickými opatreniami, ktoré nazýva psychopatickými a celý svet označuje za bláznov.

Na konci videa, v ktorom opisuje priebeh choroby a vlastnú liečbu podľa motta „liečim sa sám, liečim sa dobre“, sa dokonca rozhodol polemizovať o rodine koronavírusov. Podľa neho to značí nejakú novú kráľovnú, ktorej sa máme všetci klaňať.

Bromhexin s vodkou

V prvých dňoch choroby sa podľa slov Kotlebu začal jeho zdravotný stav zhoršovať a bežné medikamenty neúčinkovali, preto dospel k radikálnych krokom: „Hneď, ako som pocítil, že som chorý, začal som jesť cesnak a ovocie. Nasadil som bežné vitamíny, lebo teplota stúpala. Bolo to zvláštne, veci, ktoré mi bežne zaberajú, mi teraz nezaberali.

Použil som metódy našich predkov, začal som sirup proti kašľu miešať s vodkou. Do všetkého som pridal vodku. K tomu som nahodil kúpele v horúcej vani so soľou. Normálne som si dal do vane 3 kilá klasickej jedlej soli každý deň pred spaním. Po troch dňoch som cítil radikálne zlepšenie situácie, až také, že keď som šiel na testy, cítil som sa byť už v pohode.“

Video s popisom liečby vraj nevzniklo z popudu lídra ĽSNS, môžu za to priaznivci, ktorí sa obávali o jeho zdravotný stav a začali ho kontaktovať. Zavolať mu mal aj jeho známy, lekár z Roosveltovej nemocnice v Banskej Bystrici, ktorý mu povedal, že ľudí treba o tomto postupe zaručene informovať.

Meno a skúsenosti lekára však Marian Kotleba nespomenul, na každom príbalovom letku však od liečiv stojí upozornenie, že ich kombinácia s alkoholom nie je vhodná a môže spôsobiť komplikácie.

Veríš, že ti alkohol a soľ pomôžu vyliečiť sa z COVID-19?

Nakazili sme sa na gestapáckom súde

„Keď sme došli na ten gestapácky súd, nič nám nebolo. Postupom času, ako sudkyňa silila to pojednávanie a za každú cenu to potrebovala „sfinišovať“, nedala nám prestávku ani na obed, som upozornil, že mám pocit, že mi stúpa teplota. A naozaj, keď sme to zmerali, bola o dva stupne vyššia, ako na začiatku, ale súd sa neprerušil, boli sme tam do noci,“ vysvetľuje Kotleba jeho pohľad na to, ako k nákaze došlo.

Na druhý deň sa líder ĽSNS aj napriek komplikáciám z predošlého dňa vydal do NR SR. Vraj mu v ten deň už nič nebolo, nebadal ani predtým zvýšenú teplotu. COVID-19 sa prejavil najprv u advokátov Mariana Kotlebu, ktorí ho informovali o pozitívnom výsledku testu a ochorení.

Marian Kotleba dostal trest viac ako štyri roky v ústave s minimálnym stupňom stráženia

„Ja nie som človek so silnou imunitou, v roku 2015 som prekonal ťažký vírusový obojstranný zápal pľúc, kde som 10 dní ležal v Roosveltovej nemocnici v Banskej Bystrici. Po tomto však môžem zhodnotiť, že oveľa vážnejšie choroby sme zažívali, keď sme boli malí. Hocikedy sa stalo, že polovica triedy ležala dva týždne s hnisavou angínou doma. Nikto nerobil psychopatické opatrenia, uzávery, nariadenia. Dnes je taká doba, všetko preháňame. Aj na mojom príklade vidíte, že nie je dôvod na paniku.“

Zdroj: Youtube

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech