Kvôli pápežovi meškajú nové iPhony!

Martin Bohunický / 22. septembra 2015 / Business

Je viac ako pravdepodobné že tí, ktorí sa tak ohromne tešia na svoj nový iPhone 6S, si budú hrýzť nechty o pár dní dlhšie. Ale pozor, rôzne kúty sveta, rôzne spôsoby.. V Čine vám naň stačí darovať spermie.

 

Nové modely sa už v online obchode kompletne vypredali a ich doručenie sa posunulo o viaceré týždne.. Platí to pre všetky modely, vo všetkých farebných variantách. Šťastlivci ich ešte majú šancu získať v kamenných obchodoch, jedno je však isté, pôjdu na dračku a dosť ich nebude.

 

K meškaniu ich doručenia prispel navyše aj pápež a jeho návšteva Spojených štátov. Doručovateľská spoločnosť UPS, ktorá má na starosti rozvoz iPhonov, vydala pre mestá New York City, Washington, D.C. a Philadelphia vyhlásenie, že zásielky sa pre návštevu pápeža môžu oneskoriť. Nový iPhone totiž vyjde 25.septembra a to je snáď ten najhorší možný dátum.

 

 

Pápež František totiž navštívi USA 22-27. septembra a práve spomenuté mestá budú v tomto ohľade problematickými. Ľudia z D.C. môžu mať menšie obavy, no New York City bude zablokovaný 24-25.septembra a Philladelphia ešte horšie, 25-26.septembra.

 

“Počas návštevy pápeža nebude možné doručiť zásielky na určité adresy,” varuje UPS. Netrpezlivci z New Yorku a Philladelphie si pravdepodobne teda počkajú až do 26. či 27. septembra, čo je pre miláčikov produktov od Apple ako večnosť.

 

Existuje však ešte jedna alternatíva – predajne, takže návšteva pápeža ešte nemusí nutne znamenať, že zákazníci svoj iPhone nebudú mať včas. Stačí si len vystáť radu.. veľmi, veľmi, veľmi dlhú radu. Stany sa už určite stavajú.

 

 

Masturbácia za iPhone

Spermobanka v Číne ponúka za pravidelne darcovstvo sumu, ktorá sa rovná cene nového produktu od Apple. Nemocnica Renji v Šanghaji ti síce 940 dolárov vyplatí v hotovosti, môžeš si však za ne kúpiť čo chceš.. Spermobanka usúdila, že vidina novej 6S bude pre potenciálnych zákazníkov ešte lákavejšia.

 

Webová stránka nemocnice je zasypaná reklamnými fotkami nového mobilu s pôsobivými marketingovými heslami ako “Nemusíš predávať svoju obličku, nový iPhone 6S môžeš mať úplne jednoducho”. V podstate ti stačí len splniť pár jednoduchých podmienok – výška nad 162 centimetrov, vysokoškolské vzdelanie a samozrejme zdravotné testy. Následne máš šesť mesiacov času na to, aby si daroval aspoň 17ml semena. Čiastka sa ti pripíše na účet a môžeš si ísť pre iPhone.

 

zdroj: thenextweb.com , theverge.com

Pridať komentár (0)