La Donuteria otvorila prevádzku v ďalšom slovenskom meste a chystá sa aj za hranice

  • La Donuteria je známy koncept, ktorý vznikol z iniciatívy Petra Straňáka
  • Vyrábajú domáce, chutné šišky, ktoré ulahodia aj oku
  • Začínali pred troma rokmi s malou prevádzkou na Šafárikovom námestí v Bratislave
  • Tento týždeň otvorili prevádzku v ďalšom Slovenskom meste
lepi
La Donuteria
  • La Donuteria je známy koncept, ktorý vznikol z iniciatívy Petra Straňáka
  • Vyrábajú domáce, chutné šišky, ktoré ulahodia aj oku
  • Začínali pred troma rokmi s malou prevádzkou na Šafárikovom námestí v Bratislave
  • Tento týždeň otvorili prevádzku v ďalšom Slovenskom meste

Dnes ju nájdeš na viacerích miestach. Jedno je v nákupnom centre Eurovea, ďalšie na Patrónke, alebo v neďalekom Brne. Sieť predáva svoje produkty aj prostredníctvom pop-upov v Avione, Poluse a v Bory Mall.  Ružový karavan je bežnou súčasťou veľkých letných festivalov a vypekajú aj pre veľké a menšie firemné eventy. V pondelok 15. júla otvorili svoju novú prevádzku v Starom Meste v Košiciach a zamieril ešte ďalej.

Hello Weekend !💓 Dnes nám počasie nepraje ☔️.. nevadí!Čakáme ťa dnes a zajtra na @burgerstreetfestival .. kde si môžeš uchmatnúť tú svoju 🍩.. a aby sme nezabudli ,dnes sme pre vás na Šafku do 22:00 ❗️

Gepostet von La Donuteria SK am Samstag, 28. September 2019

 

Viac si môžeš prečítať tu >>> La Donuteria rozbieha biznis na východe. Nové prevádzky plánuje aj v ďalších mestách

La Donuteria vzala Nitru útokom

Obľúbená pochúťka, ktorá pred rokmi uchvátila Bratislavu sa pred pár dňami rozhodla po metropole východu získať aj Nitru.  Prevádzku, ktorá sa nachádza na Mostnej ulici oproti Piccolinu, otvorili v pondelok. Peter Straňák, ktorý je zakladateľom konceptu La Donuteria priznal, že už v priebehu prvých dní sa im podarilo niekoľko krát vypredať tovar.

💜Love At First Bite💜Čučoriedka s mätou

Gepostet von La Donuteria SK am Mittwoch, 2. Mai 2018

Takýto záujem Petra samozrejme veľmi teší, hoci je pomerne hektický. Nápor bol už v prvých dňoch obrovský. „My sme otvorenie prevádzky v Nitre komunikovali už dopredu na sociálnych sieťach, kde máme veľa fanúšikov. To, že nás vzali doslova útokom, nás teší, ale včera sa niekoľkokrát stalo, že bolo niekoľkokrát vypredané,“ potvrdil, pre redakciu StartitUp.

❗Pozor Pozor Májová Súťaž❗ Vyhlasujeme súťaž o 3 krabičky našich #bestdonutsintown 💓🌞Súťaž trvá do 30.májaO dalšie…

Gepostet von La Donuteria SK am Mittwoch, 23. Mai 2018

V čom originálnemu konceptu učarovala Nitra? „Nitra sa nám veľmi páčila najmä preto, že je tam veľa mladých ľudí a študentov, ktorí tvoria väčšiu časť našej fanúšikovskej základne. Zároveň sa v tomto meste pohybuje skupina zákazníkov, ktorí nás už poznajú. Výhodou bola aj malá vzdialenosť od Bratislavy,“  vyjadril sa Peter Straňák pre redakciu StartitUp.

La Donuteriu do celej Európy 

La Donuteria totiž aktuálne ponúka možnosť franšízového partnerstva, ktoré pred časom značka oznámil prostredníctvom profilu na sociálnej sieti.

Viac si môžeš prečitať tu >>> Chceš mať vlastnú prevádzku La Donuteria? Obľúbená značka spúšťa možnosť franšízy

Peter Straňák sa priznal StartitUp s ďalšími veľkými plánmi. Okrem toho, že by radi pokryli aj sever Slovenska, chcú ísť ešte ďalej. „Už sme oznámli, že ďalším miestom, kde otvoríme prevádzku bude Trnava. Pozrieť sme sa boli aj v Budapešti a ak sa všetko podarí, tak La Donuteriu nájdete aj vo Viedni či Varšave. O prevádzky často prejavia záujem práve Slováci, ktorí v zahraničí buď pracujú, alebo žijú. Máme ešte voľné mieste a ak má niekto o franšízu záujem, nech nás neváha kontaktovať,“ dodal majiteľ La Donuterie na záver.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech