Legendu Tatier zatvorili: Známy hotel nekončí, prechádza absolútnym prerodom

  • Hotel Lomnica je aktuálne zatvorený
  • Už v decembri otvorí veľkolepo a hneď s niekoľkými novinkami
Hotel Lomnica
Hotel Lomnica
  • Hotel Lomnica je aktuálne zatvorený
  • Už v decembri otvorí veľkolepo a hneď s niekoľkými novinkami

Nedávno sme ťa v našom článku informovali o tom, že známy tatranský Hotel Lomnica zatvoril svoje brány pre verejnosť. My sme sa rozhodli zistiť, čo je za týmto rozhodnutím a či a ako bude opäť ponúkať svoje služby hosťom.

Zuzana Dobránszka, PR manager Hotela Lomnica, nám prezradila, že zatvorené je z dôvodu prípravy novej koncepcie. Tou je prechod zo 4- na 5-hviezdičkový boutique koncept.

Tento krok predstavuje v 128-ročnej histórii Hotela Lomnica dôležitý míľnik, ktorý vznikol aj na základe spätnej väzby hostí na nadštandardne poskytované služby.

Na druhej strane po oznámení „teasingovej“ správy k novému konceptu ostal tím hotela prekvapený vlnou emócií, ktoré táto informácia vyvolala.

„Vítame, že vyvolala pomerne silnú diskusiu o stave, v akom sa cestovný ruch, hotelierstvo či gastronómia nachádzajú, aký a či vôbec je záujem zo strany štátu riešiť pre náš segment systémovú pomoc. Je vidieť, že táto téma aj v spojitosti s nedostatkom pracovnej sily, infláciou či energetickou krízou, rezonuje naprieč verejnosťou.“

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá