Leonardo DiCaprio zverejnil prvú fotografiu z pripravovaného filmu Once Upon A Time, ktorý režíruje Quentin Tarantino

  • Leonardo DiCaprio a Brad Pitt sú hlavnými postavami filmu Once Upon A Time.
  • Príbeh filmu sa odohráva na pozadí vrážd rodiny Mansonových.
Snímka-obrazovky-2018-06-28-o 20.12.46
instagram.com
  • Leonardo DiCaprio a Brad Pitt sú hlavnými postavami filmu Once Upon A Time.
  • Príbeh filmu sa odohráva na pozadí vrážd rodiny Mansonových.

DiCaprio sa podelil o prvú snímku z Tarantinovho filmu Once Upon A Time. Fotografia bola uverejnená 43-ročným víťazom Oscara na Instagrame v stredu ráno. Pózuje na nej so svojím hviezdnym 54-ročným kolegom Bradom Pittom. Príbeh filmu je postavený na pozadí vrážd rodiny Mansonových a vyzerá to tak, že hviezdne duo z Hollywoodu hľadá cestu späť na vrchol prostredníctvom 60-tych rokoch minulého storočia.

Členovia rodiny Mansonových Charles ‚Tex‘ Watson, Susan Atkins a Patricia Krenwinkel v auguste 1969 zavraždili Tate a jej manžela Romana Polanského v ich dome v Los Angeles. Zanechali za sebou odkaz – slovo „PIG“ (prasa) na vchodových dverách napísane krvou Tate.

V dome s Tate, ktorá bola tehotná, bola dedička kávového impéria Abigail Folger, jej priateľ Wojciech Frykowski a kamarát Tateinho kaderníka a jej ex, Jay Sebring. Všetci boli zavraždení, rovnako aj 18-ročný Steven Parent, ktorý sa vo večerných hodinách potuloval v okolí.

Nasledujúcu noc členovia rodiny Mansonových vstúpili do domou obchodníka s potravinami Lena LaBianca a jeho manželky Rosemary LaBiancovej a tiež ich zavraždili. Samotný Charles Manson strávil zvyšok života vo väzení a zomrel minulý november, presne týždeň po svojich 83. narodeninách.

Tate si zahrá herečka Margot Robbie. Pôvodne ju mala hrať Jennifer Lawrence, ale sestra Tate, Debra, sa vyjadrila, že nie je dostatočne pekná na to, aby stvárnila zavraždenú Tate. Navrhla Robbie ako vhodnú možnosť.

Vo filme sa objaví celá plejáda hercov, menovite Emile Hirsch, Damian Lewis, Burt Reynolds, Al Pacino a James Marsden, rovnako ako Tarantinovi absolventi Zoe Bell, Michael Madsen, Kurt Russell a Tim Roth. Film bude mať premiéru budúci rok 9. augusta pri 50. výročí vráždy. Pitt a DiCaprio už hrali v Tarantinových filmoch Inglourious Basterds (2009) a Django Unchained (2012).

Zdroj: Daily Mail

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech