Lietanie z budapeštianskeho letiska prestáva byť komplikované. Slováci budú mať novú pravidelnú linku

  • S frekvenciou troch spojov denne ju od piatka 10. januára zavádza Slovak Lines
  • Prepravu zabezpečia ekologické moderné autobusy s bezplatným wifi pripojením na palube
BeFunky-collage-3
bud.hu
  • S frekvenciou troch spojov denne ju od piatka 10. januára zavádza Slovak Lines
  • Prepravu zabezpečia ekologické moderné autobusy s bezplatným wifi pripojením na palube

Na Medzinárodné letisko Ferenca Liszta v Budapešti, ktoré je odletovým miestom mnohých liniek do vzdialených svetových destinácií, sa z Bratislavy bude možné prepraviť pravidelnou autobusovou linkou, informuje TASR. S frekvenciou troch spojov denne ju od piatka 10. januára zavádza Slovak Lines.

Novinky však čakajú aj bratislavské letisko, ktoré cestujúcich čakajú už v tomto roku. Agentúru TASR o tom dnes informovala hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Ševčíková. K dispozícii budú nové pravidelné letecké linky na Korfu a Rodos, do Gambie v Afrike, viac letov do Atén, ale aj návrat linky do Barcelony-Girony.

Novú pravidelnú linku na letisko v Budapešti možno využívať počas pracovných dní aj víkendov. Odchody autobusov sú prispôsobené hlavným odletom a príletom leteckých spojení v rámci celého sveta.

V súčasnosti sa na letisko v Budapešti môžeš dostať aj autobusovými linkami spoločnosti ako Regiojet či Flixbus. V oboch prípadoch ceny lístkov z Bratislavy na budapeštianske letisko začínajú od 7,9 eur. Pravidelná autobusová linka Slovak Lines pritom bude cestujúcim ponúkať lístky už od 6,9 eur.

Lietanie z budapeštianskeho letiska prestáva byť komplikované! 10. januára spúšťame novú linku Bratislava – Budapešť….

Gepostet von Slovak Lines am Dienstag, 7. Januar 2020

„Keďže 25 percent odletov z letiska Ferenca Liszta je v rannom čase medzi 6.00 h a 7.00 h, nasadili sme skorý ranný spoj s príchodom na letisko o 4.15 h,“ uviedol generálny riaditeľ dopravcu Pavol Labant. Prepravu zabezpečia ekologické moderné autobusy s bezplatným wifi pripojením na palube.

Okrem letiska bude pravidelná linka zastavovať aj na autobusovej stanici Népliget. Nachádza sa na východ od centra mesta v tesnej blízkosti zastávky metra či futbalového štadióna Ferencvárosu Budapešť.

Spoločnosť Slovak Lines navyše koncom roka 2019 spustila aj novú linku, ktorá už jazdí medzi Bratislavom a Hainburgom v Rakúsku. Prvá ranná linka vyráža z Bratislavy už o 5.00 h a prvý spoj z Hainburgu o 5.35 h. Posledný spoj z Bratislavy odchádza krátko po ôsmej hodine večer a naopak z Hainburgu pred deviatou večer.

Zdroj: TASR

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech