Lucky s projektom Naše Vaše ocení každý milovník poctivých lokálnych produktov

  • Dve Slovenky, hľadajú na našom trhu krásu a originalitu
  • Ich obchod Naše Vaše ponúka výber tých najlepších produktov
nass
archív:NašeVaše
  • Dve Slovenky, hľadajú na našom trhu krásu a originalitu
  • Ich obchod Naše Vaše ponúka výber tých najlepších produktov

Dve Lucky a jeden projekt s názvom Naše Vaše. Ide o jedinečný koncept internetového obchodu s malým a sviežim slovenským dizajnom. Lucky si cenia tradíciu, poctivé remeslo a malovýrobu prepojenú s funkčnými a nápaditými produktami. Aj preto sa rozhodli vyštudované architektky z Bratislavy rozbehnúť platformu združujúcu všetkých fanúšikov poctivých slovenských výrobkov. Za krátky čas sa Naše Vaše stalo srdcovkou nielen Luciek, ale aj mnohých ľudí, ktorí zmýšľajú lokálne, rovnako ako tieto dve dievčatá.

“Vytvoriť takýto typ portálu sme cítili vyslovene ako potrebu, pretože nám samým to tu chýbalo. Keď sme sa stali mamami, tak sme začali viac riešiť, čo sa kde vyrába, alebo pestuje. Nechceli sme pre naše rodiny druhotriednu kvalitu potravín ani oblečenia, ale len to najlepšie a zároveň cenovo dostupné,“ opisujú začiatky zakladateľky.

„Popritom sme spozorovali, že u nás vzniká kopa zaujímavých značiek s kvalitnými produktami. Bolo to celkom náročné vytvoriť si svoju databázu obľúbencov a sledovať všetky ich novinky na rôznych stránkach. Preto sme sa rozhodli, že chceme všetkým ľuďom, ktorí sú na tom podobne ako my, zjednodušiť prístup k týmto zaujímavým produktom,” dodávajú.

Podľa Luciek, vyrábať a predávať niečo na Slovensku je stále dosť náročné. Je tu kopa okolností, ktoré to všetko sťažujú. Lucky to však neodradilo a veria, že ak budú ponúkať originálne produkty, tak ich kvalitu ocení určite stále viac a viac ľudí.

“Spoločne dnes budujeme  komunitu milovníkov NAŠICH produktov. Máme kopec pozitívnych ohlasov, čo nás samozrejme teší, lebo vieme, že to dáva zmysel. Náš vlastný produkt je, samozrejme, tiež v pláne, aby sme toho nemali náhodou málo, ale to si zatiaľ necháme pre seba,” hovoria Lucky pre Startitup.

Od prvotných nápadov až po spustenie e-shopu sa projektu venovali celých 8 mesiacov. Momentálne ponúkajú produkty u ž od 35-tich dodávateľov. Obe Lucky sú veľmi pracovité a zároveň nesmierne kreatívne. Tiež majú skúsenosti s dizajnom aj grafikou, takže pôvodne sa na všetkom chceli podieľať samé.

“Chceli sme, aby v tom všetkom bolo cítiť nás, naše nadšenie, náš rukopis, aby to bolo len NAŠE. Vo finále musíme priznať, že sme si zvládli spraviť samé asi len 80 %, no pokladáme to stále za fajn číslo. Samé na sebe vidíme, že ak ste technicky zdatní, zvládnete si urobiť web a základné grafické práce. Máte tak oproti ostatným veľkú výhodu a hlavne ušetrené peniažky môžete investovať do ďalšieho rozvoja.”

Aké sú však dôvody, kvôli ktorým by mali ľudia namiesto podobnej platformy Sashe využiť Naše Vaše?

Dôvodov je hneď niekoľko. Naše Vaše ponúka len produkty, ktoré prejdú prísnym dizajnérskym okom oboch Luciek. Žiadne pátranie medzi stovkami výrobcami sa tu teda nekoná. Každý produkt musí spĺňať ich požiadavky ako je: kvalitné prevedenie, krásny dizajn, rozumná cena, a samozrejme všetko musí byť od slovenských dodávateľov. Takéto špecifické zásady Sashe nemá a aj preto je ich koncept na našom trhu celkom jedinečný. “Spája sa priamo s našim vkusom, sme tvárami a zárukou kvality nášho projektu,” hovoria Lucky.

Hlavné výhody Naše Vaše:

Všetky veci sú skladom

Naše Vaše nefunguje na princípe objednávok, na ktoré musíš čakať niekoľko dní či týždňov. Všetky veci sú totiž skladom a ihneď sa odosielajú.

Jedno poštovné

Zatiaľ čo napríklad v prípade Sashe musíš pri kúpe produktov od viacerých výrobcov platiť každé poštovné zvlášť, tu platíš len jedno.

Lucky už chystajú aj lákavú ponuku aj na Vianočné obdobie. V rámci predvianočného zhonu sa rozhodli, že ľudom trošku zjednodušia výber darčekov. Okrem iného budú až do Vianoc na Facebooku aj Instagrame pridávať ich tipy na slovenské vianočné darčeky pre celú rodinu, aby uľahčili ľudom zdĺhavé hľadanie a predieranie sa po obchodoch.

V rámci nákupov na poslednú chvíľu sa rozhodli, že okrem osobného odberu ponúkajú aj rozvoz darčekov na území Bratislavy Vianočným našimvašim rozvozom. V týchto dvoch prípadoch ponúkajú aj možnosť nechať si u nich balíčky darčekovo zabaliť. Ruku na srdce, takáto služba padne vhod nejednému z nás.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech