Odštartoval predaj leteniek z Bratislavy do Moskvy za fantastickú cenu

  • Z Bratislavy sa bude na jar lietať do Moskvy častejšie
  • Dnes bol spustený predaj, tak nepremeškaj šancu získať letenky za najlepšie ceny
mop
unsplash.com
  • Z Bratislavy sa bude na jar lietať do Moskvy častejšie
  • Dnes bol spustený predaj, tak nepremeškaj šancu získať letenky za najlepšie ceny

Letecká spoločnosť Pobeda, ktorá prevádzkuje linku z Bratislavy na letisko Moskva-Vnukovo trikrát týždenne, dnes spustila predaj leteniek na jarnú a letnú sezónu.

Zároveň oznámila, že od konca apríla do konca mája zvyšuje počet frekvencií letov z a do Bratislavy na 5 letov týždenne. Ruská letecká spoločnosť Pobeda, dcérka spoločnosť skupiny Aeroflot, pred pár hodinami spustila na svojej stránke pobeda.aero/en predaj leteniek z Bratislavy do Moskvy a späť na obdobie až do konca októbra 2018.


Z Letiska M. R. Štefánika bude na letisko Moskva-Vnukovo prevádzkovať lety každý utorok, štvrtok a sobotu. V týždni od 17. apríla pridáva aj piatky a nedele. Vybrať si tak môžeš až z piatich letov týždenne do 26. mája.

Jednosmerné letenky z Bratislavy do Moskvy za cenu od 28 € vrátane všetkých poplatkov a od 56 € za spiatočnú letenku si môžeš od dnes kúpiť na stránke spoločnosti až do konca letného letového poriadku, teda do konca októbra 2018.

Priame dvojhodinové lety z bratislavského letiska do Moskvy a späť prevádzkuje letecká spoločnosť Pobeda od decembra 2015 najmodernejšími lietadlami typu Boeing 737-800 Next Generation s kapacitou 189 cestujúcich. Bratislava bola pritom prvou zahraničnou pravidelnou linkou, ktorú začala Pobeda prevádzkovať mimo Ruska.

Nezabúdaj však, že na vstup do Ruska je potrebné mať vybavené platné víza. Tie s vybavením do 10 dní stoja 35 € + 25 € ako správny poplatok ak si ich budeš vybavovať cez Ruské vízové centrum. Viac informácii o vízach do Ruska nájdeš na stránkach veľvyslanectva TU.

Tip na ubytovanie

Kalinka Hostel – dobre hodnotené ubytovanie v centre Moskvy. Za 5 nocí zaplatíte dvaja 102 € – 51 €/osoba s 10,2 € osoba/noc. Skvelú ponuku má aj Vega Hotel And Convention Center, v ktorom za 4 noci zaplatíš na osobu len 18 eur.

Ak si potrpíš na naozaj pekné ubytovanie, k dispozícii je aj Crowne Plaza Moscow World Trade Centre, kde noc pre jednu osobu stojí 34 eur.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech