STARTITUP ti ponúka cool letnú stáž. Stráv s nami najlepšie leto a nakopni svoju kariéru

  • Startitup dá toto leto niekoľkým študentom možnosť stať sa súčasťou jeho tímu.
  • Budeš to práve TY a budeš s nami sedieť v kancelárii v Bratislave?
Startitup
  • Startitup dá toto leto niekoľkým študentom možnosť stať sa súčasťou jeho tímu.
  • Budeš to práve TY a budeš s nami sedieť v kancelárii v Bratislave?

U nás to nie je len o práci, ale najmä o zábave. V Startitup totiž každý robí to, čo ho baví, a aj preto nám to ide tak od ruky. Okrem toho sme tu skvelá partia, ktorá po práci organizuje skvelé akcie. Niektoré začínajú asi takto:

To, ako končia, necháme na tvoju predstavivosť. :)

Ale prejdime k tej najdôležitejšej časti. Koho vlastne hľadáme? 

Mal by si byť kreatívny človek, ktorý myslí „out of the box“ a nestojí rád na mieste. Je jedno, či sa vidíš v písaní redakčných článkov, v editovaní textov, točení a strihaní videí, alebo je tvojím snom pozícia grafika či programátora.

Ak je aspoň jedna z týchto oblastí tvojou doménou a chceš skúsiť niečo nové, naučiť sa množstvo vecí a zažiť ešte viac zábavy, si náš človek!

Ako náš stážista u nás získaš skúsenosti, ktoré ti žiadna škola nedá a ako absolvent budeš ďaleko pred svojimi konkurentmi. Nie je to len o novom políčku v tvojom CV-čku. U nás budeš pracovať na skutočných projektoch, budeš sa učiť praxou a dostaneš odborný mentoring. Tráviť leto pri bazéne je síce super, no nebude to aktivita, ktorá ťa posunie ďalej. Stráv ho radšej s nami!

Ak si myslíš, že nám máš čo ponúknuť a máš ten správny drive, píš na [email protected] a možno práve TY budeš naša letná hviezda.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK