Svetovo uznávaný barman opäť v Bratislave. Svoj príchod patrične oslávil miešaním lahodných drinkov

  • Jedinečný večer v znamení priateľstva, skvelých Retro cocktailov a uvoľnenej atmosféry sa konal dňa 15. novembra v známom bratislavskom Spin bare. Zábavu spojenú s miešaním skvelých drinkov zabezpečili Marián Beke Majco a Michal Trizuliak alias Mickey.
spin finished
Startitup, facebook/spincocktailbar
  • Jedinečný večer v znamení priateľstva, skvelých Retro cocktailov a uvoľnenej atmosféry sa konal dňa 15. novembra v známom bratislavskom Spin bare. Zábavu spojenú s miešaním skvelých drinkov zabezpečili Marián Beke Majco a Michal Trizuliak alias Mickey.

Táto skvelá kamarátska dvojka odštartovala svoj večer špeciálne pripravenými kokteilami. Chlapci tak svoje stretnutie po 15 rokoch oslávili spolu s ľuďmi za jedným spoločným barom. Mohli ste ochutnať drinky Dancing in the Moonlight, kde základ tvoril gin a Bailey´s alebo ďalšou špecialitou večera bol Southern Manhattan, ktorého zloženie bol bourbon, vermouth a brandy.

Zaujímavosťou večera bolo darovanie 1 eura z každého koktailu na podporu unikátnej Slovak Bar Show.

Čím bol tento večer výnimočným?

Marián Beke Majco je legendou v barovom priemysle. Je uznávaný na celom svete ako inovátor v kokteilovej sfére a jeho kreativita za barom je neobmedzená.

Do Londýna sa presťahoval pred 11 rokmi a začal tam, kde začínali mnohí iní barmani, v nočnom bare a v nočných kluboch v centre Londýna. Pred piatimi rokmi si zabezpečil v Londýne svoju súčasnú úlohu v klube Nightjar. Vtedy sa objavil jeho talent spájania tých najrozličnejších chutí alkoholu, sirupov a iných ingrediencií. Bol to práve Majco, ktorý pomohol získať ocenenie pre Nightjar ako napríklad 2. najlepší bar na svete (Drinks International 2013), najlepšie svetové kokteilové menu a mnoho ďalších ocenení.

Jeho práca ho teraz nasmerovala k vedeniu koktailových seminárov, školení a majstrovských kurzov po celom svete, vrátane Indie, Singapuru, Číny, Indonézie, Ruska, USA, no mohli by sme pokračovať..

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: Startitup, Marián Beke Majco

 

Michal Trizuliak Mickey je zakladateľom Spin baru. Začiatky boli ťažké, keďže bar sa nachádza v centre Bratislavy v malej uličke. O zakladaní baru sme už toto leto písali, viac sa dozviete TU. Nalákať ľudí na nový bar na mieste vysokej konkurencie je vždy výzvou. Mickey to hravo zvládol. Pýtali sme sa priamo ľudí v bare, ako sa im podnik páči a či vedeli o pripravovanom evente: „Sám som barman a ja naozaj môžem povedať, že tu robia najlepšie miešané drinky v Bratislave. O dnešnej akcii som nevedel, ale o to som viac rád, že sme sem s priateľkou prišli,“ vyjadril sa Adrian S.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: Startitup, Michal Trizuliak Mickey

 

Spin bar je výnimočný svojou rodinnou atmosférou, osobným prístupom ku každému z hostí a tiež svojimi BAR GAMES hrami. Naša redakcia ho po skúsenostiach rozhodne odporúča.

Zdroj: barschool.net

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech